Джерело: AdobeStock / Tom

Компанія Cathie Wood’s Ark Investment залучила понад 16 мільйонів доларів для двох нових приватних криптофондів, оскільки цифрові активи відновлюють зростання, незважаючи на посилення регуляторного тиску.

Згідно з нещодавніми документами, поданими до Комісії з цінних паперів і бірж США, Ark Invest зібрав 16,3 мільйона доларів для розподілу криптофонду між внутрішньою версією та версією на Кайманових островах.

The ARK Crypto Revolutions US Fund LLC зібрав $7,281,630 від дев’яти інвесторів, тоді як ARK Crypto Revolutions Cayman Fund LLC зібрав майже 9 мільйонів доларів від одного спонсора. Документи показують, що обидва фонди відкрито для інвестицій з цього місяця.

Для загальної цілі Ark позначив «Indefinite», що означає, що фонд є відкритим. Ці два нові фонди є приватними та відкритими лише для невеликої кількості інвесторів.

Варто зазначити, що Ark Invest був оптимізм щодо криптокомпаній Незважаючи на нещодавній криптовалют та посилення регуляторного контролю. Зокрема, фонд зацікавився акціями великої американської біржі криптовалют Coinbase.

Тільки минулого тижня Кеті Вуд додала 301 437 акцій Coinbase до свого ARK Innovation ETF (ARKK) і 52 525 акцій до свого Internet ETF наступного покоління (ARKW). Загалом компанія витратила 20,6 млн доларів на понад 350 тис. акцій.

Цей крок стався після того, як у січні фонд придбав 333 637 акцій. Після цієї останньої покупки Ark володіє 9,9 мільйонами акцій Coinbase, або близько 3,8% акцій компанії.

Кеті Вуд очікує, що до 2030 року біткойн досягне 500 000 доларів

У 2020 році Вуд потрапила в заголовки з сумнозвісним прогнозом про те, що до 2030 року біткойн досягне 500 000 доларів США. Незважаючи на недавній криптокрипто-крипто-крипто-крипто-крипто-криптографічний спад, який спричинив крах деяких відомих компаній цифрових активів, інвестор все ще залишається при своєму прогнозі.

Ще в лютому, Вуд повторено що вона очікує, що біткойн досягне 500 000 доларів. «Так, ми трохи вище, ніж це в нашій ведмежій позиції на 2030 рік», — сказала вона, зазначивши, що її «бичача» позиція є набагато вищою.

На початку цього місяця вона також хвалив Біткойн як найбільш децентралізований і прозорий блокчейн у криптопросторі. Вона також зробила порівняння з опальним засновником FTX Семом Бенкманом-Фрідом і сказала, що існують очевидні причини, чому він віддав перевагу іншим блокчейнам, а не біткойнам.

«Сем Бенкмен-Фрід не любив біткойн. Чому він не любив? Оскільки він повністю децентралізований, прозорий, він не міг це контролювати», — сказав Вуд в інтерв’ю.

Вона стверджувала, що фірми, які зазнали краху під час крипторинку минулого року, включаючи FTX, криптокредитора за Цельсіємі хедж-фонд Капітал трьох стріл (3AC) були «повністю непрозорими та централізованими».

«Блокчейни, незалежно від того, чи ви говорите про біткойн, або про Ethereum та багато інших, вони не пропустили жодного моменту. Транзакції не припинялися. І я думаю, що це додало нам великої впевненості в тому, що вони насправді на правильному шляху».