Джерело: Hu/Adobe

Резиденти та фірми, розташовані в КитайЗа повідомленнями, провінція Фуцзянь переробила майже 22 мільярди доларів цифровий юань транзакцій на сьогоднішній день – як цифрова валюта центрального банку країни (CBDC) продовжує набирати темп.

Минулого року провінцію було додано до пілотної зони CBDC. У жовтні вона започаткувала першу в країні угоду про передачу землі на основі цифрових юанів.

пер Новини Fujinофіційні дані провінції показують, що комерційні витрати громадян на цифрові юані досягли позначки в 14,5 мільйонів доларів.

Він також пояснив, що він та його партнери роздали цифрові токени юанів на суму майже 9 мільйонів доларів під час рекламних заходів.

Загалом 2572 торговці та продавці в провінції зараз приймають платежі в цифрових юанях, додає ЗМІ.

Це число включає пункти сплати проїзду на швидкісній автомагістралі Фуся (Фуцзянь-Сямень) – основній мережі автомагістралей, що проходить через провінцію.

А зростає кількість платних пунктів у Китаї тепер дозволено водіям використовувати CBDC для оплати дороги.

У провінції повідомили, що «пункти сплати податків» e-CNY були встановлені в безлюдних «електронних податкових бюро» та банках по всьому регіону.

У ньому стверджувалося, що громадяни та компанії використовували ці та інші рішення для сплати податків на суму 254 мільйони доларів за останні 12 місяців.

А після першої земельної угоди на основі електронного CNY у жовтні ще 74 об’єкти нерухомості були продані за цифрові юані.

Китайський Fujian обробляє майже 22 мільярди доларів цифрових юанів – які плани на майбутнє?

Фуцзянь заявив, що станом на листопад минулого року провінція почала видавати цифрові юані позики місцевим підприємствам.

Він також використовує токен для придбання поглиначів вуглецю в рамках заходів щодо покращення навколишнього середовища.

Провінція стверджувала, що з моменту початку програми проконтролювала 14 700 платежів за поглинання вуглецю в e-CNY.

Забігаючи вперед, Фуцзянь заявив, що буде прагнути досягти більшого прогресу з впровадженням цифрових юанів.

Провінція заявила, що «зосередиться на» використанні CBDC у «розумних контрактах і фінансуванні ланцюга поставок».

Центральний банк, тим часом, сподівається, що токен доведе свою цінність «транскордонні» пілоти в Макао і Гонконзі.