Джерело: AdobeStock / Wirestock

Популярний керуючий фондом, орієнтований на технології, Кеті Вуд заявила, що продовжить інвестиції в криптовалюту, похваляючи Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH) як децентралізовані блокчейни, які додали їй впевненості в просторі.

Розмовляючи з CNBC у понеділок цього тижня, Кеті Вуд, генеральний директор компанії з управління активами Ark Invest, похвалила біткойн, зокрема, за те, що він є найбільш децентралізованим і прозорим блокчейном у криптопросторі. Вона також проводила порівняння з опальними FTX засновника Сема Бенкмана-Фріда, і сказав, що існують очевидні причини, чому він віддав перевагу іншим блокчейнам над біткойнами.

«Сем Бенкмен-Фрід не любив біткойн. Чому він не любив? Оскільки він повністю децентралізований, прозорий, він не міг це контролювати», — сказав Вуд в інтерв’ю.

Вона додала, що фірми, які зазнали краху під час крипторинку минулого року, включаючи FTX, криптокредитора за Цельсіємі хедж-фонд Капітал трьох стріл (3AC) були «повністю непрозорими та централізованими».

З іншого боку, самі децентралізовані блокчейни залишалися стійкими, пояснив Вуд:

«Блокчейни, незалежно від того, чи ви говорите про біткойн, або про Ethereum та багато інших, вони не пропустили жодного моменту. Транзакції не припинялися. І я думаю, що це додало нам великої впевненості в тому, що вони насправді на правильному шляху».

«Три революції»

Популярний менеджер фондів далі розповіла про свою тезу щодо криптопростору та про те, як він руйнує традиційні фінанси та впливає на ширше суспільство. За словами інвестора, є «три революції», які підживлюються зростанням криптовалюти.

«Є грошова революція, яка в основному пов’язана з біткойнами або біткойнами та ефіром. Існує революція фінансових послуг, якою є Ethereum. І є таке поняття прав цифрової власності… це Web3», – сказала вона в ефірі Squawk on the Street на CNBC.