Джерело: AdobeStock / Tom

Впливовий інвестор Кеті Вуд, генеральний директор Ark Invest, заявила, що дослідники Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) «справді хороші», і голова агентства Гарі Генслер стоїть на шляху до місця Bitcoin біржові фонди (ETF).

Розмовляючи з подкастером Coin Stories Наталі Брунел у понеділок, Вуд підкреслив переваги біткойна (BTC) і те, що SEC «справді розуміє» криптовалюта.

«Для мене роз’єднання полягає в тому, що вони [SEC staff] знають так багато, і вони настільки хороші, що я вважаю, що це набагато більше, ніж Гері Генслер, який стояв на шляху. Я не знаю напевно, тому що вони ніколи не могли сказати щось подібне».

Вона також підняла питання про те, чому Генслер дозволив ф’ючерсні ETF на біткойн, які «включають ризики контрагента», а не ETF на біткойни, який не має таких ризиків.

«Насправді, наш (BTC ETF) буде забезпечений біткойнами, один до одного, у холодному сховищі на Coinbase. Ось чому Grayscale виграв справу. Це той аргумент».

Вуд зазначив, що «особистий В’єтнам» Генслера починає його переслідувати. «Я справді думаю, що SEC зараз рухається», — додала вона.

Бізнес-леді була оптимістично налаштована, що регулятор не просто схвалить один Bitcoin ETF, а схвалить «групу з них». Вона також додала, що її компанія сподівається, що багато досліджень проводиться для навчання людей, що є однією з важливих цінностей компанії.

«Ми сподіваємося, що це допоможе нам, оскільки ми сподіваємось бути одним із схвалених», — сказав Вуд.

Можливість кількох схвалень Bitcoin ETF

В іншому інтерв’ю с CNBC У понеділок Вуд сказав, що запити SEC означають «зміну в поведінці», яка породила надії серед гравців галузі на можливе схвалення Bitcoin ETF.

«Я думаю, що багато людей вважають, що той факт, що SEC вирішила поставити запитання, є зміною в поведінці, і тому я вважаю, що зростає надія, що один або декілька біткойн-ETF буде схвалено».

У вересні законодавці натиснули на голову SEC, щоб «негайно» дозволив спотові біткойн ETF. Група республіканців і демократів. закликав Генслера терміново дозволити розміщення спотового BTC ETF, стверджуючи, що регульований продукт збільшить захист інвесторів, зробивши доступ до біткойна більш прозорим і безпечним.

ARK 21Shares Bitcoin ETF повторно подав заявку на початку цього року після того, як SEC відхилила дві попередні заявки.