Фото: Алан Стоддард, Dreamstime.com

Спека накопичується в залізничних компаніях класу I після того, як ще один потяг Norfolk Southern (NS) зійшов з рейок в Огайо, лише через місяць після катастрофічного сходу з рейок 150-вагонного поїзда NS у штаті.

Під час цього інциденту з рейок зійшли 38 вагонів, у тому числі 11 з небезпечними матеріалами; Зараз законодавці обурюються щодо безпеки залізничної галузі та готують законодавство щодо посилення заходів безпеки.

У суботу поїзд NS з 212 вагонами зійшов з рейок біля Спрінгфілда, близько 20 вагонів зійшли з рейок. За даними залізниці, обійшлося без постраждалих і небезпечних матеріалів, тоді як під час аварії 3 лютого стався розлив хімікатів, через що евакуювали 4700 осіб. Деякі жителі скаржилися на головний біль, неприємний запах і смерть тварин.

Незважаючи на незначний вплив суботнього сходу з рейок, він викликав обурення в Сенаті США. Сенатор Шаррод Браун від Огайо зазначив, що NS чотири рази зійшов з рейок у штаті за п’ять місяців. Він назвав це «неприйнятним» і звинуватив залізницю в тому, що розміри прибутку ставлять вище безпеки, а Майк Тернер, який представляє район суботньої катастрофи, назвав сходження з рейок «обуральним».

Генеральний директор NS Алан Шоу має дати свідчення перед комітетом Сенату в четвер і обов’язково зіткнеться з ворожою аудиторією.

Після сходження з рейок у Східній Палестині минулого місяця міністр транспорту США Піт Буттігіґ закликав залізниці припинити агресивні лобістські дії та опір законодавству про безпеку.

Імпульс для посилення правил безпеки на залізниці став рідкісним проявом єдності членів обох партій на Капітолійському пагорбі. Пропозиція, представлена ​​Сенату, схвалена президентом Байденом, спрямована на підвищення штрафів за порушення правил техніки безпеки, жорсткіші правила для поїздів, що перевозять небезпечні матеріали, збільшення фінансування навчання із застосуванням небезпечних речовин, прискорену заміну старих вагонів-цистерн більш надійними моделями та мінімум дві особи в екіпажі. потяг.

Крім того, Федеральна залізнична адміністрація оголосила про цілеспрямовані перевірки колій, зосередивши увагу на маршрутах, на яких часто перевозяться небезпечні матеріали.

Міністерство транспорту закликало вантажні залізниці прийняти конфіденційну систему повідомлення про близькі розмови, яка дає працівникам можливість анонімно повідомляти про проблеми безпеки. Це було прийнято деякими пасажирськими залізничними перевізниками, але жодна з американських вантажних залізничних компаній до минулої п’ятниці, коли NS і CSX погодилися впровадити це.

Законодавчий тиск щодо мінімального розміру екіпажу з двох працівників залізниці також зростає в законодавчих органах штатів. Останній крок на цьому фронті надійшов з Нью-Мексико, який прийняв відповідний законопроект щодо залізниць класу I та II, що працюють у штаті, який тепер направляється до Сенату штату. Інші штати, які ввели законодавство про мінімальний розмір залізничного екіпажу, включають Нью-Йорк і Мічиган.

Зростаюче занепокоєння громадськості щодо безпеки на залізниці також могло вплинути на вердикт щодо зіткнення 2016 року, у якому потяг, яким керував Union Pacific, врізався в автомобіль на переїзді в Х’юстоні. Адвокат постраждалого машиніста, який отримав ампутації та важкі черепно-мозкові травми, продемонстрував, що потяг не гальмувався, поки він не наблизився до транспортного засобу на 50 футів. Суд присяжних присудив позивачу компенсацію в розмірі 557 мільйонів доларів.

Вердикт, винесений у п’ятницю, був прийнятий через тиждень після того, як поїзд UP зійшов з рейок у Небрасці.