Виконавчий директор DSV Єнс Бьорн Андерсен

Шоу подвійного Єнса на DSV офіційно завершиться через рік, коли генеральний директор групи Єнс Бьорн Андерсен (угорі) піде у відставку, його замінить Єнс Лунд.

Пан Андерсен, який очолював компанію протягом 16 років, піде 30 вересня 2024 року. DSV ще не оголосила про будь-які інші зміни, і залишається незрозумілим, хто займе роль пана Лунда як головного операційного директора групи.

Голова правління Томас Пленборг сказав: «DSV перебуває у фантастичній подорожі під керівництвом Єнса Бйорна Андерсена з 2008 року. Він відіграв важливу роль у розвитку DSV у провідну світову експедиторську компанію з чудовими фінансовими результатами та, зрештою, у створенні значної цінності для Акціонери DSV.

«Для мене справжня честь працювати з Єнсом Бйорном, і від імені правління я хотів би подякувати йому за його внесок протягом багатьох років».

Він продовжив: «Правління вважає, що зараз правильний час для реалізації плану наступності та оголошення Єнса Лунда майбутнім генеральним директором групи. Єнс Бйорн погодився продовжити роботу до вересня 2024 року, підтримуючи наступність у команді вищого керівництва.

«Єнс Лунд був членом виконавчої ради протягом багатьох років, і його знають і поважають як всередині, так і зовні як далекоглядного та сильного лідера. Рада директорів впевнена, що він є тією особою, яка буде керувати стратегією подальшого зростання DSV і подальшим розвитком нашої глобальної мережі, обслуговування клієнтів і цифрової інфраструктури».

Пан Андерсен подякував своїм колегам і сказав: «Я пишаюся результатами, яких ми досягли. Завдяки великим придбанням, інтеграціям і складним логістичним ринкам нам вдалося підтримати наших клієнтів, створити цінність для наших акціонерів і, що не в останню чергу, підняти стійкість на порядок денний».

Пан Лунд сказав, що з нетерпінням чекає вивести DSV на «новий рівень».

Перевірити Loadstar Premium сьогодні для додаткових коментарів про те, що відставка пана Андерсена означає для компанії