Логотип Litecoin на мобільному телефоні. Джерело: Adobe

LTCтикер для Litecoinкриптовалюта, яка забезпечує орієнтацію на криптовалютні платежі Litecoin blockchain, востаннє торгувався приблизно на 3,5% нижче в четвер у районі 94 доларів США, повернувшись на південь від свого 21-денного ковзного середнього на рівні 95,50 доларів США та від попередніх тижневих максимумів у районі 98,50 доларів США. Останній відкат криптовалюти відбувається в тандемі з ширшим зниженням цін на криптовалюту після свіжі дані США (щотижневі заявки на безробіття) вказують на все ще гарячий ринок праці і економіка, тиск на ризикові активи та підтримка посилення ставок ФРС.

Технічний продаж, ймовірно, також відіграє певну роль. Після падіння нижче висхідного тренду, який діяв з листопада минулого року наприкінці минулого тижня, Litecoin зростав, але постійно не міг пробитися на північ від висхідного тренду, який раніше пропонував підтримку. Лайткоін не зміг знову піднятися вище цього рівня в середу, сприяючи розвороту в четвер, хоча 50DMA на рівні 93 доларів може запропонувати підтримку.

Останній розворот лайткойна стався, незважаючи на нові докази прийняття криптовалюти як основного засобу платежу. Відповідно до нещодавнього звіту, опублікованого CoinGate.com, LTC-платежі становлять 9,5% від загальної кількості криптовалютних платежів, здійснених торговцям CoinGate. Це вражає, враховуючи, що Litecoin складає лише близько 0,6% від загальної капіталізації ринку криптовалют. Його ринкова капіталізація наразі становить близько 6,8 мільярда доларів США проти загальної ринкової капіталізації криптовалюти, що становить близько 1,06 трильйона доларів.

Прогнозування ціни – куди далі для Litecoin?

З листопадом 2022 року LTC опустився нижче свого висхідного тренду, можливо, буде складніше отримати назад понад 100 дол в короткостроковій перспективі. Випробування останніх мінімумів у $88-$90, мабуть, більш імовірні. Але якщо більш широкий ринок криптовалют продовжить зберігати спокій і поступово зростати в найближчі місяці, Litecoin є хорошим кандидатом для продовження хороших результатів.

Це тому, що на даний момент криптовалюта має кілька позитивних факторів. Використання Litecoin як засобу обміну, ймовірно, продовжить зростати внаслідок нещодавнього захисту криптовалюти партнерство з Mastercard, який незабаром почне пропонувати картки на основі Litecoin клієнтам у Великобританії та ЄС після успіху подібної програми в США. Однак нещодавно повідомлялося, що Mastercard буде відсуваючи запуск продуктів, пов’язаних із криптовалютою, через ринкову та регуляторну невизначеність. Тим часом, так само, як блокчейн Bitcoin пережив сплеск інтриги після успіху нещодавно розгорнутого протоколу Ordinal non-fungible token (NFT), Litecoin теж.

Згідно з нещодавнім твітом Litecoin Foundation, 20 000 порядкових номерів лайткойн були вписані безпосередньо в блокчейн лайткоїнів лише за три дні. Лайткоін також може стати одним із головних бенефіціарів очікуваного сплеску на криптовалютних ринках, коли влада Гонконгу знову відкриє ринок для роздрібних торговців пізніше цього місяця. Згідно з твітом офіційного облікового запису Litecoin, роздрібні криптовалюти «повинні бути класифіковані принаймні за двома з п’яти індексів для схвалення SFC Гонконгу». «Лише 4 криптовалюти мають чотири або більше, одна з яких — лайткойн».

Таким чином, у довгостроковій перспективі лайткойн, можливо, зможе витримати зростання, яке почалося в листопаді минулого року, коли LTC ненадовго опустився нижче 50 доларів. Основні рівні, на які будуть націлені бики, включають лютневі максимуми близько 106 доларів, максимуми минулого березня в 130 доларів і ключову довгострокову зону підтримки, яка перетворилася на опір у низьких 140 доларів.

Купуйте LTC зараз

Альтернативи LTC для розгляду

Прогноз LTC потенційно виглядає досить непоганим. Однак трейдери, які шукають швидких прибутків, можуть захотіти розглянути інші токени з високим потенціалом, наприклад ті, які продаються в передпродажі, обіцяючи перспективні криптопроекти. Ми переглянули деякі з найкращих кандидатів у цьому списку 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований Криптоновини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.