Співзасновник 3AC Су Чжу. Джерело: Bloomberg

Су Чжу та Кайл Девіс, два засновники збанкрутілого криптохедж-фонду Three Arrows Capital (3AC), завершили раунд фінансування своєї нової біржі OPNX і придбають решту активів у проблемна біржа CoinFLEX.

Новиною про те, що збір коштів для нової біржі завершено, поділився в твіттері популярний учасник спільноти та дослідник DeFi Ігнас, який сказав, що Кайл Девіс зв’язався з ним і підтвердив цю новину.

Кажуть, що біржа зібрала 25 мільйонів доларів, але Кайл Дейвіс, як повідомляється, відмовився сказати, хто є інвесторами.

У своєму твіттері Ігнас також підтвердив, що OPNX – або Open Exchange – придбає всі активи CoinFLEX, і що це включає «людей, технології та токени». Він додав, що FLEX буде власним токеном нової біржі.

За словами Ігнаса, FLEX буде використовуватися для оплати зборів на платформі подібно до того, як це відбувається БНБ використовується для сплати зборів Binanceі що 20% отриманого доходу буде використано для купівлі та запису токенів FLEX.

Згідно з блогом, придбання CoinFLEX компанією OPNX є частиною плану реструктуризації компанії, який був схвалений судом на Сейшельських островах у понеділок цього тижня. пост від CoinFLEX.

Ринок позовів про банкрутство

OPNX — це ринок для торгівлі претензіями про банкрутство від інших криптокомпаній. Торговий майданчик офіційно відкрив свій список очікування для користувачів які хочуть виставити свої претензії на продаж ще в лютому, тоді Су Чжу назвав це першим у світі ринком для торгівлі криптопретензіями.

«Ми говорили з кредиторами про кілька планів. І всі, з ким ми спілкувалися, вважали, що це наймудріший спосіб використати наші наявні ресурси, усі болючі уроки та бажання зробити свій внесок у криптовалюту», — сказав Су Чжу про проект у своєму Twitter.

Новини про те, що Засновники 3AC починали власний обмін вперше зламався в січні цього року. У той час Су Чжу підтвердив, що вони справді працюють над такою платформою, не уточнюючи плани.

Спочатку біржа мала назву GTX, яку, як повідомляється, було обрано просто тому, що буква G стоїть після букви F, що дає назву біржі FTX, яка зараз збанкрутіла. Пізніше його було перейменовано в Open Exchange або скорочено OPNX.