© Info634860

Далекобійники хочуть, щоб влада портів Лос-Анджелеса та Лонг-Біча проклала шлях для спільної платформи для запису на зустріч у будь-якому з 12 контейнерних терміналів комплексу шлюзів.

Асоціація вантажоперевізників Каліфорнії та Асоціація вантажоперевезень Харбор підкреслили переваги платформи, яка допоможе портам зупинити втрату вантажів, що переміщуються до інших шлюзів США.

Вестон ЛаБар, керівник відділу стратегії Cargomatic, технологічного ринку, зазначив, що наразі кожен термінал має власну системну конфігурацію, тому, по суті, водіям вантажівок доводиться орієнтуватися в 12 різних системах.

У листі до адміністрації порту асоціації зазначають, що спільна платформа зменшить витрати та підвищить продуктивність.

Повна видимість усіх терміналів дасть водіям вантажівок чітке уявлення про доступність і вузькі місця, а також допоможе їм відповідно координувати рух, що призведе до скорочення витраченого часу та меншої кількості пропущених зустрічей, сказав пан ЛаБар.

Він був генеральним директором LA/LB Harbor Trucking Association сім років тому, коли вона провела дослідження про наслідки роз’єднаної системи бронювання. Крім 12 терміналів, далекобійникам доводилося звертатися до інших веб-сайтів, щоб перевірити, куди можна повернути порожні контейнери, де доступні шасі тощо. Загалом скоординований крок вимагав перевірки понад 40 веб-сайтів, нагадав пан ЛаБар.

Це була перша спроба автоперевізників наполягати на єдиній системі запису на прийом, але брак технологій і небажання зацікавлених сторін перетворили зусилля на марафон.

Технологія більше не є проблемою, сказав пан ЛаБар, додавши, що система Port Optimizer в Лос-Анджелесі має невикористані функції. Однак зацікавлені сторони все ще не бажають використовувати сторонні технології після того, як вони вже інвестували у власні системи, а деякі постачальники систем виявили небажання інтегруватися з сторонньою платформою, яка конкурує з їх власною.

Крім того, портові системи – Port Optimizer LA та Supply Chain Information Highway LB – створені як конкурентні інструменти для окремих портів, що також заважає узгодженню спільної платформи, сказав пан ЛаБар.

“Лос-Анджелес і Лонг-Біч повинні бути на одній сторінці”, – додав він. «З точки зору користувача, це один великий порт.

За його словами, для забезпечення конкурентоспроможності портового комплексу потрібен єдиний підхід. За останній рік західне узбережжя втратило значну кількість вантажів, оскільки бенефіціари вантажовласників направляли свій транспорт через порти на східному узбережжі або Мексиканській затоці, щоб уникнути заторів. І за деякими оцінками, 10% або більше цього вантажу може бути втрачено назавжди.

Уряд також міг би зіграти певну роль у створенні спільної платформи бронювання, стимулюючи її прийняття, сказав пан Лабар.

Зі свого боку, адміністрація порту дала зрозуміти, що розглядає загальну систему призначення як шлях вперед, але кожна може сподіватися, що вона буде сидіти у власній ІТ-інфраструктурі.

Порівняно з тим, що було сім років тому, галузь тепер має набагато кращі можливості для створення спільної платформи бронювання, сказав пан ЛаБар. Тоді не в кожному терміналі була система запису на прийом, і стандарти були різними.

«Ми далі», — сказав він. «Технологія є; і воля є – від портів, вантажовласників і далекобійників».