Джерело: Marco Verch Professional Photographer на Flickr-CC

Coinbase Головний юридичний спеціаліст Пол Гревал вважає, що США Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) незабаром затверджу місце Bitcoin (BTC) біржовий фонд (ETF).

У недавньому інтерв’ю CNBC Гревал висловив оптимізм щодо схвалення заявок на ETF.

«Я дуже сподіваюся, що ці [ETF] заяви будуть задоволені хоча б тому, що вони повинні бути задоволені згідно із законом».

Він підкреслив нещодавнє рішення суду, яке завдало удару по SEC, заявивши, що регулятор не мав підстав відмовити Grayscale у пропозиції конвертувати свій фонд GBTC Bitcoin в ETF.

SEC вирішила не оскаржувати це рішення, вказуючи на потенційний шлях для затвердження ETF, пов’язаного з біткойнами, у найближчі місяці.

«Я вважаю, що фірми, які виступили з надійними пропозиціями щодо цих продуктів і послуг, є одними з найбільших «блакитних фішок» у сфері фінансових послуг. Тож це, на мою думку, говорить про те, що ми побачимо прогрес у цьому найближчим часом».

Він уточнив, що остаточне рішення залишається за SEC, але він вважає, що регулюючий орган, ймовірно, незабаром схвалить Bitcoin ETF на основі останніх подій.

Bitcoin ETF надасть інвесторам можливість отримати доступ до Bitcoin без безпосередньої покупки цифрового активу на біржі.

Цей альтернативний метод інвестування може бути особливо привабливим для роздрібних інвесторів, які прагнуть отримати доступ до біткойнів, не володіючи базовим активом.

Coinbase отримає вигоду від схвалення Bitcoin ETF

Coinbase виграє від схвалення біткойн ETF.

Будучи найбільшою криптобіржею в Сполучених Штатах, звичайні акції компанії включені в портфелі, розроблені для того, щоб надати інвесторам доступ до криптовалют.

«Ми дуже раді, що є низка подій, які, на нашу думку, вже не за горами або ще тривають, навіть поки ми говоримо, які повернуть інтерес інвесторів і споживачів до криптовалют».

як повідомилиплатформа криптофінансових послуг Matrixport передбачив велике зростання біткойнів, якщо спотовий ETF вийде на ринок.

Порівнюючи це з ETF дорогоцінних металів, ринкова капіталізація яких становить близько 120 мільярдів доларів США, припускаючи, що 10-20% інвесторів ETF дорогоцінних металів розглядають диверсифікацію в ETF біткойнів як захист від монетарного знецінення та інфляції, Matrixport сказав, що ми можемо стати свідками надходження від 12 до 24 мільярдів доларів США в Bitcoin ETF.

«Якщо ринкова капіталізація Tether зросте на 24 мільярди доларів, виступаючи в якості проксі для потенційних надходжень ETF, ціна біткойна зросте до 42 000 доларів, що представляє консервативну оцінку».

Крім того, завдяки більшому надходженню в розмірі 50 мільярдів доларів США в результаті рекомендації щодо розподілу 1% від RIAs, біткойн має потенціал зрости до 56 000 доларів США, додала фірма.