Джерело / Сем Кулінг x Густаво_Пірес_Бертако

Оскільки наратив штучного інтелекту продовжує підживлювати вибухові настрої на ринку, Binance сповнений рішучості отримати свій шматок пирога.

1 березня легендарний генеральний директор Binance Чанпен Чжао (Чангпенг Чжао) написав у Twitter інформацію про запуск нової захоплюючої пропозиції ШІ.

Націлюючись на зростаючий сектор мистецтва, створений ШІ, Binance Bicasso це платформа створення мистецтва на основі ШІ. CZ описав, як Bicasso дозволить користувачам курувати та карбувати неймовірне мистецтво ШІ на вимогу.

“[Bicasso] перетворює ваші творчі бачення на NFT за допомогою штучного інтелекту», — сказав CZ.

Бета-тест Bicasso повністю перевантажений AI Frenzy

Початковий запуск бета-версії виявився чимось на кшталт тизера з жорстким обмеженням лише в 10 000 монетних дворів NFT.

Однак швидко все пішло не так. Ринкові настрої навколо штучного інтелекту настільки сильні, що абсолютний потік обсягу переповнив бета-технологію.

Дійсно, лише через годину Бета-тест Bicasso – почали виявлятися проблеми.

CZ швидко заспокоїв скарги користувачів, коли він почав пояснювати, як додаток AI перевантажився морем запитів. Генеральний директор Binance зазначив, що для задоволення попиту потрібно розгорнути більше клонів, оскільки Bicasso однопотоковий.

Однопотоковий означає, що програма або сценарій може одночасно запускатися лише одним користувачем на кожній машині, на якій вони були розгорнуті.

Це протилежність багатопоточним програмам. Багатопотоковий бот AI дозволить декільком користувачам запускати той самий сценарій одночасно без розгортання на кількох машинах.

Bicasso Beta розпродається за 2,5 години

Однак, незважаючи на початкові технічні проблеми бета-тесту, короткий тизер мав приголомшливий успіх. Демонструючи шалено високий попит на художні продукти ШІ в просторі NFT.

Це було засвідчено в пізнішому твіті CZ, який оголосив, що всі 10 000 монетних дворів були використані, що завершило бета-тест. Відтоді Bicasso змінився на сторінку реєстрації в білому списку.

Уся ця вправа Bicasso виглядає як майстер-клас із просування продукту від CZ.

Спровокувавши дефіцит через обмеження на 10 000 монетних дворів на Beta, CZ зміг викликати абсолютний шалену увагу та інтерес до Bicasso. Безсумнівно, білий список Бікассо буде дуже довгим.

Мистецтво, створене ШІ, продовжує розвиватися

Лютий характеризується величезним проривом галузевих наративів. Проекти штучного інтелекту процвітають завдяки значному інтересу ринку. Шквал активності навколо ChatGPT і Google BART запалив сектор ШІ.

Наративний насос штучного інтелекту став першою платформою ШІ на основі блокчейну Fetch AI (FET) значно зріс на +72%. І колега AI альткойн SingularityNET (AGIX) різко зросла на +327%.

Bicasso слідує за такими проектами, як NovelAI, DALL-E, Midjourney і Stable Diffussion. Усі вони зробили величезний прорив на ринку генерації мистецтва штучного інтелекту.

Fetch AI також був націлений на мистецтво, створене штучним інтелектом, протягом кількох років.

У 2021 році Fetch AI бачив подібне бета-тест для платформи створення мистецтва штучного інтелекту CoLearn Paint на основі блокчейну.