Ось сьогоднішня заява від правління Volta Trucks:

«У 2019 році компанія Volta Trucks з самого початку досягла багато чого, революціонізувавши роботу комерційних автомобілів для сталого майбутнього.

«Ми створили першу в світі спеціально сконструйовану 16-тонну повністю електричну вантажівку з унікальною кабіною та дизайном шасі, яка сприяла б декарбонізації навколишнього середовища та покращила здоров’я та безпеку та якість повітря в міських центрах. Проводячи пілотну роботу в п’яти країнах Європи, ми отримали фантастичні відгуки, що призвело до створення сильної групи клієнтів із високою репутацією, які хотіли впровадити наші вантажівки Volta Zero у свої автопарки.

«Однак, як і будь-яке розширення виробництва електромобілів, Volta Trucks зіткнулася з труднощами. Нещодавні новини про те, що наш постачальник акумуляторів (Proterra) подав заяву про банкрутство відповідно до глави 11, суттєво вплинули на наші виробничі плани, скоротивши обсяги транспортних засобів, які ми передбачали виробити. Невизначеність із нашим постачальником акумуляторів також негативно вплинула на нашу здатність залучати достатній капітал у і без того складних умовах залучення капіталу для гравців у сфері електромобілів.

«З глибоким і щирим жалем Рада прийняла важке рішення вжити заходів щодо порушення справи про банкрутство в Швеції. Основний торговельний суб’єкт Групи, Volta Trucks Limited, незабаром подасть заяву на адміністрування в Англії, і очікується, що на посаду прийдуть спеціалісти з питань банкрутства з Alvarez & Marsal. Інші суб’єкти Групи також незабаром подадуть заяви про банкрутство у відповідних юрисдикціях (…)»

Повний примітка тут.

більше тут.