Незважаючи на притаманну криптовалютному ринку волатильність, Bitcoin (BTC), відома цифрова валюта, зуміла зберегти свою висхідну траєкторію та продовжує торгуватися на рівні понад 28 тисяч доларів. Це помітне досягнення для біткойна, який зіткнувся з значними проблемами в останні місяці через тривалий ведмежий тренд.

Однак нинішня нестабільність світової фінансової системи вважається однією з головних причин недавнього зростання цін, оскільки інвестори традиційно шукали біткойн як безпечну гавань під час ринкової невизначеності.

Біткойн традиційно служив надійним притулком для інвесторів у часи економічної невизначеності. У результаті нещодавні банкрутства кількох банків, зростання рівня інфляції та політика Федеральної резервної системи США відіграли значну роль у зростанні вартості BTC.

Рухаючись вперед, трейдери, схоже, не вагаються робити будь-які значні інвестиції напередодні майбутнього рішення Федеральної резервної системи щодо процентної ставки. Багато хто очікує, що банк підвищить процентні ставки на 25 базисних пунктів (bps), що може мати значний вплив на ринок криптовалют.

Ринок криптовалюти продовжує зростати, стимулюючи біткойн на тлі обережних настроїв інвесторів

Глобальний ринок криптовалюти продовжує розвиватися, а ціни залишаються в основному в плюсі. Однак інвестори зберігають обережність у світлі нестабільності банківського сектора.

Незважаючи на спроби вгамувати занепокоєння, тривають побоювання щодо погіршення економічних умов і невизначеності, що спонукає багатьох інвесторів звертатися до цифрових активів, таких як біткойн.

Поточний невизначений економічний клімат спонукав інвесторів шукати диверсифікацію та надійні інвестиції в цифрові активи, які були визначені як один із основних факторів, що сприяють зростанню цін BTC.

Варто зазначити, що на ринок криптовалюти, ймовірно, продовжуватимуть впливати нестабільні ринкові умови та регуляторні дії в найближчі тижні та місяці.

Тим не менш, різке зростання цін на BTC є позитивним знаком для інвесторів, які шукають надійну альтернативну інвестицію.

Долар США дещо подорожчає через підвищену схильність до ризику, біткойн зберігає статус безпечної інвестиції

Долар США зазнав незначного зростання, але залишився біля п’ятитижневого мінімуму, оскільки трейдери відновили інвестування в більш ризиковані активи після придбання UBS Credit Suisse.

Незважаючи на те, що поглинання зменшило занепокоєння щодо потенційної банківської кризи, настрої ринку залишаються дещо обережними, оскільки інвестори не впевнені щодо масштабів проблем, з якими стикається банківський сектор.

Через зниження схильності до ризику зросла вартість безпечного долара США. Крім того, ця новина позитивно вплинула на BTC, оскільки він також розглядається як надійна інвестиція.

Ціна біткойна

Наразі, Bitcoin торгується на рівні 28 000 доларів США з 24-годинним обсягом торгів у 41,4 мільярда доларів США, і зафіксував зростання вартості майже на 2% за останні 24 години. Станом на вівторок пара BTC/USD консолідується біля порогу в 27 500 доларів, перевищивши рівень опору в 27 750 доларів. Якщо ця тенденція збережеться, вартість біткойна потенційно може зрости до 29 250 або 30 700 доларів.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

У випадку, якщо рівні підтримки в $26 700 або $25 200 будуть порушені, наступний рівень підтримки біткойна буде на рівні $23 150. Тим не менш, незважаючи на ймовірність спадів, загальний тренд для біткойна залишається бичачим, завдяки формуванню бичачих поглинаючих свічок.

Купуйте BTC зараз

Ціна Ethereum

Наразі Ethereum оцінюється в 1748 доларів США, а 24-годинний обсяг торгів – 10,1 мільярда доларів США, і за цей же 24-годинний період він знизився майже на 0,50%.

Пара ETH/USD демонструє невелику корекцію, хоча і з меншим імпульсом, ніж біткойн. Наразі Ethereum стикається з труднощами, щоб подолати бар’єр у 1800 доларів, і він тримається поблизу зони підтримки в 1700 доларів.

У випадку, якщо пара ETH/USD успішно перевищить рівень 1800, очікується, що вона зустріне опір на порозі 1900 доларів.

Діаграма цін Ethereum – Джерело: Tradingview

З іншого боку, очікується, що пара ETH/USD забезпечить негайну підтримку на рівні 1700 або 1620 доларів.

Купуйте ETH зараз

15 найпопулярніших криптовалют у 2023 році

Ознайомтеся зі складеним командою Industry Talk списком 15 найкращих альткойнів у 2023 році від Cryptonews. Список часто оновлюється новими ICO-проектами та альткойнами, тому часто відвідуйте його, щоб дізнатися про останні оновлення.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Cryptonews