ID 174880213 © Олег Качура | Dreamstime.com

Постачальники логістичних послуг, що обслуговують Пакистан, змушені скорочувати послуги, оскільки економіка країни бореться з валютною кризою.

Через те, що валютні транзакції стають серйозною проблемою, лідер експрес-логістики DHL заявив, що був змушений призупинити операції в Пакистані з 15 березня для імпорту з місцевим рахунком-фактурою та обмежити обробку вихідних відправлень до максимуму 70 кг до подальшого повідомлення.

«Останніми місяцями регулюючі органи наклали обмеження на вихідні грошові перекази для іноземних компаній, що працюють у Пакистані», — повідомили клієнтам DHL Pakistan.

Згідно з даними DHL, обмеження серйозно обмежили його здатність продовжувати надавати повний спектр пропозицій продуктів для відправлень з Пакистану.

Це не поодинокий випадок. Virgin Atlantic припиняє сполучення між лондонським Хітроу та Пакистаном у рамках переглянутої програми польотів на 2023 рік.

Авіакомпанія повідомила, що останні рейси за маршрутами Лондон-Лахор та Лондон-Ісламабад, які вона запровадила в розпал пандемії в грудні 2020 року, відбудуться 1 травня та 9 липня відповідно.

«З жалем ми прийняли важке рішення призупинити наші послуги між лондонським Хітроу та Пакистаном», — сказала Virgin.

Криза валютного ринку також викликає проблеми з океанськими перевізниками, які працюють з Пакистану, хоча, згідно з галузевими джерелами, магістральні оператори продовжують заходити в його порти.

Maersk розповів Loadstar вона «докладала всіх зусиль, щоб ефективно впоратися з валютною кризою в Пакистані та підтримувати рух вантажів», після консолідації операцій у країні з нещодавнім відкриттям інтегрованих логістичних центрів холодного ланцюга для підтримки платформ онлайн-аптек.

У ньому йдеться: «У поточних макроекономічних викликах Maersk ще більше зміцнив діалог з усіма зацікавленими сторонами, щоб забезпечити якомога більш безперебійне функціонування торгівлі.

«Завдяки спільним зусиллям з урядом, фінансовими установами та іншими зацікавленими сторонами було вжито кілька заходів, які показали позитивні результати».

Оскільки імпортери не можуть розмитнити вантаж, пакистанські ворота в портах Карачі та портах Касим змушені боротися з великими накопиченнями вантажів. У відповідь на запити галузі, політики Пакистану оголосили про спеціальну відмову від портових зборів, що нараховуються на контейнери, які стоять у доках.

Економіка Пакистану охоплена повсюдною трясовиною, що спричиняє галопуючу інфляцію, яка навряд чи скоро вщухне. Згідно з повідомленнями, цього тижня уряд проведе ще один раунд переговорів з Міжнародним валютним фондом про надання допомоги в розмірі 1,1 мільярда доларів США для пом’якшення кризи.

Ви можете зв’язатися з автором за адресою [email protected]