Джерело: Diego/Adobe

Бразильський необанк Nubank, відомий своєю криптодружня позиціяпотрапила в заголовки газет, найнявши Девіда Маркуса, колишнього керівника криптовалютної компанії Мета (раніше Facebook), водночас спостерігаючи, як ключовий член команди керівництва йде у відставку. Цей крок стався після випуску банком власних криптоактивів.

пер Кріптофаціл і а Прес-реліз Nubank, Маркус був призначений до ради директорів Nubank. Маркус, який раніше зробив собі ім’я в гіганті електронних платежів PayPal, очолював проект Libra/Diem під час роботи в Meta.

Проект врешті-решт не зміг втілити в життя в початковому вигляді, слідуючи за втручання політиків США. Але спочатку Meta сподівався, що Libra (пізніше відома як Diem) стане «глобальним стейблкоіном».

Маркус відповідав за створення криптогаманця для проекту, який спочатку називався Calibra. Минулого року він запустив Lightspark, компанію, яка надає рішення для Bitcoin Lightning Network.

Незважаючи на те, що Nubank значно найняв колишнього керівника криптографії Девіда Маркуса, бразильський необанк також пережив ключову відставку, оскільки старший директор і глобальний керівник відділу публічної політики Бруно Маграні оголосив про свою відставку з компанії через п’ять років.

Відповідно до О ГлобоМаграні візьме відпустку перед тим, як продовжити свій підприємницький план.

Нубанку подорож до криптовалюти почалася серйозно минулого року, і тепер фірма пропонує великій кількості своїх користувачів доступ до криптовалютної торгівлі через свій додаток. Банк має близько 70 мільйонів клієнтів, за його власними підрахунками – це близько третини населення Бразилії. Він також діє в ряді інших країн Латинської Америки, таких як Мексика та Колумбія.

Які плани Nubank щодо екс-керівника криптографії Facebook?

Nubank зробив важливу заяву 1 березня, розкривши в a публікація в блозі що він запустив власний токен під назвою Nucoin, який буде прив’язаний до програми лояльності банку. За словами Nubank, монета використовує екологічно чистий процес перевірки, який називається Proof of Authority (PoA), у своїй мережі блокчейн.

Nubank заявив, що «як член правління» Маркус «відіграє фундаментальну роль у подорожі Nubank, оскільки компанія розширює свою стратегію, що включає багато країн, багато продуктів і багато сегментів».

Девід Велес, генеральний директор і засновник Nubank, цитує:

«Девід [Marcus] має вражаючу кар’єру, працюючи на перетині фінансових послуг і споживчих технологій, формуючи майбутнє галузі. Він представляє унікальні погляди на те, як виростити споживчі та фінансові продукти в дійсно глобальному масштабі. ми [will] розширювати наше охоплення на нових ринках і сегментах і продовжувати просувати інновації».

Оскільки світовий крипторинок продовжує розвиватися та розвиватися, майбутнє бразильської криптоіндустрії містить багато невідомих. Однак із появою інноваційних гравців, таких як Nubank, і наймання досвідчених професіоналів у галузі криптографії, таких як Девід Маркус, є підстави вважати, що крипторинок Бразилії може відігравати дедалі важливішу роль у наступні роки.