Європейська дорога. Кредитний VesselFinder

ПРЕС-РЕЛІЗ

Багатогранний підхід P&O Maritime Logistics до декарбонізації

· P&O Maritime Logistics оприлюднює свій шлях до реалізації амбітного шляху декарбонізації в технічній документації галузі

· Висновки технічної документації показали, що доступність альтернативного палива є ключовою проблемою

Дубай, Об’єднані Арабські Емірати, 20 листопада 2023 р.: провідний постачальник морських рішень, P&O Maritime Logistics (компанія DP World), непохитно прагне створити майбутнє з низьким вмістом вуглецю. Керуючись інноваціями, шлях Компанії до вуглецевої нейтральності демонструє силу співпраці та спільну відповідальність на надійному шляху декарбонізації.

В останньому офіційному документі Бенджаміна Ніла, керівника HSSEQ під назвою «Розробка шляху декарбонізації P&O Maritime Logistics», висвітлюючи суть цієї ключової подорожі, розглядаються багатогранні виклики та менш обговорювані перешкоди для впровадження стратегії декарбонізації. Цей шлях не лише підтверджує прагнення P&O Maritime Logistics бути нейтральним до 2040 року та генерувати нульові викиди вуглецю до 2050 року, але й повторює загальну місію DP World щодо переосмислення глобальної торгівлі та логістики шляхом прискореного впровадження інновацій та відповідальних практик, як зазначено в документі «Наш світ». стратегія «Наше майбутнє».

Підкреслено четвертою Міжнародною морською організацією Парникові гази (IMO GHG), прогнозуючи збільшення викидів парникових газів у морському транспорті на 90-130% до 2050 року без серйозних зусиль з декарбонізації, що підкреслює терміновість вирішення проблем і визначення пріоритетів зусиль з декарбонізації.

Серед цих пріоритетів визначення доступності альтернативного палива стає центральним. З огляду на широкі дебати навколо альтернативних видів палива, таких як метанол, аміак, біопаливо, водневі паливні елементи, батареї та навіть ядерна енергія, P&O Maritime Logistics визнає необхідність проведення ретельних досліджень для оцінки придатності, доступності та практичності цих видів палива в різних регіонах діяльності. .

Мартін Хельвег, генеральний директор P&O Maritime Logistics, зазначив: «Наші прагнення виходять далеко за межі успіху в бізнесі. Ми розпочинаємо трансформаційну подорож, прокладаючи стійкий шлях для майбутнього морської галузі. Прокладаючи стратегічний курс, який напряму відповідає на виклики та використовує можливості, ми не просто орієнтуємося на зміни; ми це ведемо».

У той час як P&O Maritime Logistics рухається до стійкого горизонту, компанія вирішує завдання орієнтуватися в різноманітних нормативних середовищах. Працюючи в багатьох країнах і регіонах, компанія підпорядкована широкому спектру екологічних норм і стандартів, що створює як виклики, так і можливості. P&O Maritime Logistics наголошує на активній взаємодії, внутрішньому досвіді та

налагодження міжфункціонального співробітництва як важливих компонентів навігації цим складним нормативним ландшафтом.

Орієнтація морської офшорної бізнес-моделі на короткострокові контракти та ефективність витрат є значною перешкодою для зусиль з декарбонізації. P&O Maritime Logistics визнає необхідність альтернативних контрактних моделей і бізнес-підходів, які забезпечують стабільність і стимулюють інвестиції в декарбонізацію.

Прагнення компанії до сталого майбутнього виходить за рамки простих намірів. P&O Maritime Logistics наголошує на невід’ємній ролі людського фактора в процесі декарбонізації. Чітка комунікація, освіта та залучення є основою шляху компанії, сприяючи розвитку культури екологічної відповідальності. Міжфункціональна співпраця, винагорода за інноваційне мислення та відданість керівництва розглядаються як життєво важливі компоненти для досягнення цілей декарбонізації.

P&O Maritime Logistics прагне очолити трансформацію морської галузі в напрямку декарбонізації. Використовуючи внутрішні ресурси, залучаючи регуляторні можливості та плекаючи культуру інновацій, компанія не лише прокладає шлях до більш сталого майбутнього, але й надихає гравців галузі приєднатися до трансформаційних змін.