Джерело: AdobeStock / JulMay

Останні дані про збір коштів для Web3 за 3 квартал 2023 року ігри звичайно нижчий, ніж у попередньому кварталі, але загальна ситуація не така вже й погана – увага інвесторів все ще присутня.

Фірма криптографічних даних DappRadar знайдено що цьогорічний третій квартал «на перший погляд міг здатися спокійним, [but] підводні течії в індустрії блокчейнів були помітно активними».

У звіті зазначено, що

«Помітною тенденцією став палкий рух гігантів Web2, які зробили наполегливий крок у сферу Web3».

Ігрові проекти Web3 забезпечили 600 мільйонів доларів США в третьому кварталі 2023 року, таким чином загальний обсяг інвестицій за 2023 рік склав 2,3 мільярда доларів США, виявив DappRadar.

Джерело: dappradar.com

Проте фактом є те, що ця кількість становить 30% коштів, які спостерігалися у 2022 році. При цьому DappRadar стверджує, що слід пам’ятати про чітку динаміку ринку, яка зростає цього року.

У ньому зазначено, що

«Очевидно, що зацікавлені сторони бачать значний потенціал у цьому просторі. Однак той факт, що це становить лише 30% минулорічної діяльності зі збору коштів, підкреслює важливість розгляду зовнішніх ринкових умов».

Велика венчурна компанія, орієнтована на технології A16z і його Speedrun акселератор був згаданий як найважливіший момент третього кварталу, який має на меті інвестувати до 75 мільйонів доларів у передпочаткові стартапи, які поєднують ігри та новітні технології.

DappRadar також зазначив, що цьогорічна тенденція фінансування показує «значне виділення» інвестиційним компаніям, які отримали 125 мільйонів доларів, або 20,8%. Гра/метавсесвіт отримали 213 мільйонів доларів (35,5%), а інфраструктура – ​​262 мільйони доларів (43,6%).

У звіті стверджувалося, що

«Це підкреслює впевненість і відданість венчурних капіталовкладачів щодо майбутнього цього домену, сигналізуючи про їхню готовність підтримати майбутні ігрові сенсації Web3».

Сектор блокчейн-ігор зберіг свою позицію на вершині децентралізованої програми (dapp) ієрархії в 3 кварталі, незважаючи на падіння імпульсу, йдеться у звіті.

Не чудово, але й не погано

Але що означає цифра в 600 мільйонів доларів? Це високо? Він низький? Про це йдеться у випуску журналу від 16 жовтня TechCrunch Equity понеділок подкаст запитав.

Загалом кажучи, «ігри та криптовалюти відрізняються», — стверджував ведучий Алекс Вільгельм, головний редактор TechCrunch+.

Багато компаній протягом багатьох років збирали великі суми грошей, щоб запровадити криптовалюту в ігри, але більшості не вдалося охопити масову аудиторію, хоча були й винятки, наприклад Axie Infinity.

Але що говорять цифри?

Як показано на зображенні вище від DappRadar, 600 мільйонів доларів США в третьому кварталі зменшилися порівняно з 973 мільйонами доларів, зібраними проектами Web3 у другому кварталі цього року, але вони все ще близькі до 654 мільйонів доларів, зафіксованих у четвертому кварталі 2022 року.

«Це не чудово, але також не є шалено нижчим за попередні підсумки. Тож інвестори продовжують робити ставку на перетин ігор і Web3», — прокоментував Вільгельм.

Можна зробити висновок, що компанії, які займаються іграми Web3, зазнали падіння в третьому кварталі, але в цілому це не ведмежа ситуація.

____

Вивчайте більше:

Animoca Brands залучає 20 мільйонів доларів для реалізації амбітного проекту Mocaverse Metaverse
Ігрові титани FaZe Banks і Nadeshot серед найбільших прибутковців Friend.tech

Філія південнокорейського ігрового гіганта Netmarble розмістить монети на японській біржі
NFL and Mythical Games представляють NFL Rivals: першу гру NFL на основі Web3