ПРЕС-РЕЛІЗ

Quantum максимізує потужність, перетворюючи її на економію часу та коштів; рішення виробляє галузеві аналізи за лічені секунди

BLUE BELL, Пенсільванія, 16 жовтня 2023 рUnisys (NYSE: UIS) оприлюднив Unisys Logistics Optimization™, нове квантове рішення, створене для того, щоб допомогти організаціям вирішити складні завдання оптимізації логістики за лічені секунди. Оскільки витрати на логістику продовжують зростати, компанії терміново намагаються змінити визначення процесу доставки, щоб покращити взаємодію з клієнтами, зменшити їхні витрати та збільшити додатковий дохід. Ось тут на допомогу приходить Unisys Logistics Optimization™. Наповнене галузевими знаннями, рішення використовує поєднання квантових обчислень, передових аналітика і штучний інтелект (ШІ) для досягнення бізнес-результатів.

Компанія дебютує з Unisys Logistics Optimization™ під час віртуальної презентаційної події 17 жовтня 2023 року, і всім бажаючим запропонувати зареєструватися заздалегідь. Ті, хто відвідає, матимуть можливість побачити демонстрацію рішення та почути висловлювання лідерів галузі, таких як глобальна аналітична компанія IDC і спеціальне видання FreightWaves.

Unisys Logistics Optimization™ використовує попередньо підготовлені моделі для створення відповідей на складні запити за лічені секунди. Це значний стрибок вперед, оскільки такий швидкий поворот був неможливий раніше. Традиційним обчислювальним інструментам знадобляться роки, щоб зібрати оперативні дані та вивчити їх для отримання подібних результатів. Рішення надає логістичним компаніям, таким як авіаперевізники, оптимальний план для більш ефективного та рентабельного пакування, зберігання та маршрутизації вантажів кількома транспортними засобами.

Пілотуючи нове рішення в пошуках наступного прориву в оптимізації логістики, вантажний підрозділ Malaysia Aviation Group (MAG) MAB Kargo Sdn Bhd (MASkargo) обслуговує майже 100 пунктів призначення по всьому світу. Зараз спеціалісти з планування польотів авіакомпанії витрачають значну кількість часу на ручний вибір і призначення кожного вантажу одиничним навантажувальним пристроям (ULD), що призводить до великих операційних витрат. Unisys запровадить безпечне та надійне рішення, яке надасть планувальникам польотів MASkargo графічний план вантажів, розроблений для максимізації вантажопідйомності, прибутковості та здатності керувати пріоритетними відправленнями, які відповідають очікуванням клієнтів.

«MASkargo постійно шукає шляхи підвищення ефективності, покращуючи взаємодію з клієнтами та точки взаємодії», — прокоментував Марк Джейсон Томас, генеральний директор MASkargo. «Наша співпраця з Unisys є частиною шляху цифровізації MASkargo шляхом використання квантових обчислень, штучного інтелекту та машинного навчання для оптимізації процесів, підтримки мережевого планування та забезпечення надійної та чіткої передачі точної інформації».

Unisys має значний послужний список обслуговування та впровадження інновацій для логістичних і транспортних компаній протягом понад 30 років, що ставить компанію в унікальну позицію, щоб запропонувати багатий галузевий досвід. На відміну від інших рішень на ринку, Unisys Logistics Optimization™ не потребує додаткового навчання даних, щоб розпочати розгортання, і воно не змінює існуючу ІТ-інфраструктуру чи операції – забезпечуючи негайну та постійну цінність для клієнтів, оскільки його точність з часом самопокращується протягом дня. використовувати, тому він ніколи не застаріває.

«Стримування витрат на логістику є критично важливим, і компанії шукають рішення, які задовольнять цю важливу потребу», — сказав Кріс Аррасміт, старший віце-президент корпоративних обчислювальних рішень Unisys. «Ми створили справжнє операційне передбачення, інтегрувавши розширену аналітику, посилене машинне навчання та найкращі архітектури класичних і нових квантових обчислень, що дозволяє нам отримувати цінність для клієнтів майже в реальному часі».

Unisys Logistics Optimization™ створено для авіаперевезень вантажів, наземних обробників і експедиторів і розроблено, щоб допомогти логістичним компаніям оптимізувати три способи:

  • Ємність: Рішення оцінює стратегії завантаження для компаній, прогнозуючи та приписуючи сценарії для збірки піддонів і ULD, що дозволяє відправляти більше відправлень на день. Це також допомагає визначити можливості для додаткового доходу оператора шляхом виявлення невикористаного простору.
  • Інвентар: Рішення може передбачити та призначити розташування та вимоги до упаковки щодо запасів, а також кількість запасів і чутливість до вантажу. Це скорочує час пакування та виготовлення, зводячи до мінімуму пошкодження або псування вантажу, запобігаючи дорогим претензіям.
  • Маршрутизація: Рішення оцінює всі потенційні маршрути та включає динамічні набори даних, наприклад погоду та час у дорозі, щоб оптимізувати та визначити ідеальні вихідні та зворотні логістичні маршрути.

Щоб дізнатися більше про Unisys Logistics Optimization™ і зареєструватися для віртуального запуску, натисніть тут.