Тілбері2

ПРЕС-РЕЛІЗ

Thames Freeport отримав дозвіл на офіційне створення правління та повноцінну роботу після схвалення остаточного бізнес-обґрунтування урядом Великобританії.

Фріпорт — це економічна зона, розташована в гирлі Темзи та найбільший порт Великобританії — Лондонський порт. Маючи 1700 акрів землі під забудову, жодне місце не може зрівнятися з Thames Freeport щодо доступу до найбільшого в Європі споживчого ринку та чудового сполучення з 18 мільйонами людей.

Партнерство між компаніями Ford, Forth Ports Limited і DP World, Thames Freeport забезпечить понад 4,6 мільярда фунтів стерлінгів нових державних і приватних інвестицій, а також створення понад 21 000 нових робочих місць і багато іншого в мережах постачання. Значні інвестиції в навчання та навички сприятимуть «вирівнюванню» громад і підприємств у Східному Лондоні та Південному Ессексі.

Freeport уже почав розвивати новий бізнес, створивши понад 500 нових робочих місць, шість компаній приєдналися до його сайтів, які пропонують пакет фінансових стимулів. Сьогоднішнє оголошення підкріплює велику роботу, яка вже ведеться для збільшення швидкості інвестицій через комплексну програму торгівлі та інвестицій з міжнародними партнерствами для стимулювання світової торгівлі. Він також визнає Thames Freeport центром інновацій, декарбонізованого палива, інтелектуальних технологій і легких вантажів на річці Темза, встановлюючи стандарт для зеленого, чистого нульового вільного порту майбутнього.

Щоб зміцнити правління Thames Freeport, було призначено трьох невиконавчих директорів, які забезпечать сильне керівництво, управління, а також приватний і державний досвід, щоб зробити Thames Freeport місцем, де процвітає бізнес. Їх деталі такі:

· Пол Лівінгстон, виконавчий директор і голова Lockheed Martin UK, з квітня 2021 року. Його глобальні ролі в Lockheed Martin охоплювали операції, управління програмами та розвиток бізнесу.

· Професор Метт Хамнетт є експертом зі стратегії, політики та виконання основних програм. Він працював у Міністерстві освіти, у відділі великих угод Capita та генеральним директором освітньої групи. З моменту заснування консалтингової компанії MH&A у 2018 році він консультував клієнтів державного та приватного секторів.

· Джоан Макнотон CB HonFEI (леді Джефрі) відігравала впливову роль у глобальній енергетичній та кліматичній політиці протягом двадцяти років на рівні правління в уряді, бізнесі, некомерційному секторі та наукових колах. Зараз вона є незалежним невиконавчим директором Heathrow Airport Holdings Ltd і довіреною особою компанії Green Purposes. Вона є членом консультативних рад Equans UK, Grantham Institute та Joint Institute for Strategic Energy Analysis у США.

Міністр підвищення рівня, член парламенту Дехенна Девісон, сказала: «Ми виконуємо нашу місію щодо розвитку економіки та підвищення рівня по всій Великобританії. Thames Freeport вже працює і забезпечить високоякісні робочі місця, інвестиції та торговельні можливості для підприємств у регіоні».

Rt Hon Ruth Kelly, голова Thames Freeport, прокоментувала: «Thames Freeport пропонує розширення бізнесу в сфері зелених технологій, низьковуглецевої логістики та виробництва переваг значних інвестиційних стимулів, спрощених митних процедур і спільного розміщення в процвітаючій зеленій екосистемі Freeport. Додавання трьох галузевих важковаговиків до нашої ради як подальший імпульс для нашої пропозиції freeport. Ми запрошуємо вас приєднатися до нас у цій подорожі до кращого, екологічнішого та глобального майбутнього»

Чарльз Хаммонд OBE, виконавчий директор Forth Ports Group (власник і оператор порту Тілбері), сказав: «Сьогоднішнє оголошення є ще однією важливою віхою для Thames Freeport – ми офіційно відкриті для бізнесу.

У найближчі місяці ми почнемо спостерігати зародки розвитку території Фріпорту, інфраструктурні проекти, ініціативи щодо підвищення кваліфікації та інноваційні програми. Призначення сильної управлінської команди та правління сприятиме активізації діяльності вільних портів і доповнить нашу бізнес-стратегію, яка зосереджена на прискоренні зростання нашої низьковуглецевої логістики в центрі найбільшого споживчого ринку Європи та промислової бази Південного Сходу.

«Фріпорти можуть стати справжнім каталізатором змін. З цією метою ми вітаємо постійну участь посадовців і міністрів у вдосконаленні процесу та вдосконаленні політики».

Ернст Шульце, виконавчий директор DP World у Великій Британії, сказав: «Ми дуже вітаємо новину про те, що було надано остаточне схвалення уряду Thames Freeport. Окрім подальшого зміцнення Логістичного парку London Gateway як провідного портоцентричного логістичного рішення Великої Британії, Thames Freeport також створюватиме робочі місця на місцевому рівні та сприятиме тому, щоб Сполучене Королівство й надалі залишалося привабливим напрямком для внутрішніх інвестицій.

«DP World планує інвестувати 1 мільярд фунтів стерлінгів у Велику Британію протягом наступного десятиліття, включно з будівництвом нового четвертого причалу в London Gateway вартістю 350 мільйонів фунтів стерлінгів. Ми продовжуватимемо розглядати варіанти забезпечення глобального зв’язку економіки Великобританії, створення висококваліфікованих робочих місць, інвестування в чисті енергетичні технології та підтримки розвитку місцевої промисловості».

Тім Слеттер, голова Ford Britain, сказав: «Ford вітає схвалення уряду для Thames Freeport розпочати роботу, ключовою частиною якої є Dagenham. Це рішення сприятиме сталому та інклюзивному зростанню існуючих підприємств уздовж цього стратегічного коридору та надасть величезний потенціал для місцевого відновлення та створення нових робочих місць. Для Ford і тисяч його співробітників у Дагенхемі важливо те, що ця прихильність до естуарію Темзи як глобальної торгової точки Великобританії забезпечить зростання екологічних технологій, розвиток навичок і просування майбутніх мобільних рішень для нашої галузі».

Радник Марк Коксшалл, голова ради Террока, сказав: «Схвалення повного бізнес-обґрунтування для Thames Freeport ще більше розкриє величезні можливості для району та за його межами. Це створить тисячі нових кваліфікованих робочих місць, можливості для навчання світового класу та принесе передові екологічно чисті галузі прямо на наш поріг, з новими державними та приватними інвестиціями в серці Террока.

«Я радий, що цей амбітний проект отримав остаточне схвалення, і я дуже радію майбутньому Thames Freeport і процвітанню, яке він принесе Турроку».

Радник Даррен Родвелл, голова ради Баркінга та Дагенема, сказав: «Це фантастична новина для жителів Баркінга та Дагенема, а також для Лондона та південного сходу в цілому.

«Фріпорт Темзи відкриє для столиці якісні робочі місця та якісні інвестиції. Це ще один знаковий проект, реалізований для наших мешканців, який закріплює місце B&D як головного центру логістики в столиці».

Радник Рей Моргон, голова Ради Хеверінга, сказав: «Ми вітаємо оголошення про новий Фріпорт на Темзі, це ще один крок уперед у визнанні значної сфери інвестицій і зростання. Ми з нетерпінням чекаємо на те, що Havering отримає вигоду від цього через створення нових можливостей для мешканців, підприємств і міста загалом».