Qantas Freight в аеропорту Сіднея

Qantas Freight сподівається до вихідних усунути відставання, яке виникло через збій ІТ майже місяць тому, але, відмовившись від плати за зберігання після збою, планує відновити їх завтра.

У сьогоднішньому випуску оперативного оновлення австралійський перевізник повідомив, що відставання, створене за перший тиждень, уже оброблено та зібрано або очікує на отримання, і він сподівається, що сьогодні у Сіднеї та переважно в Мельбурні усуне «більшу частину відставання». до кінця тижня.

У ньому додається: «З 20 жовтня 2023 року буде знову запроваджено плату за зберігання вантажів, які прибувають, відправляються або залишаються.

«Визнаючи затримки в обробці вантажів, спричинені припиненням, ми відмовляємося від усіх зборів за зберігання імпортних та експортних вантажів, що обробляються через термінали Брісбена, Мельбурна та Сіднея з дати припинення до 19 жовтня 2023 року».

Відставання почали накопичуватися після відключення ІТ 24 вересня, причому постраждалі станції Qantas також спричиняли страждання для авіакомпаній, які вона обслуговує.

У рамках своїх зусиль, спрямованих на усунення проблем, перевізник залучив додаткові та виділені ресурси для всіх змін, а також розгорнув технічну підтримку на своїх основних терміналах і працював у режимі 24/7.

В оновленні служби додано: «Ми наполегливо працювали над впровадженням нової системи та поверненням до нормального функціонування та визнаємо, що останні кілька тижнів були складними для всіх, хто постраждав від затримок».