Останній індекс вантажопідйомності залізничної рампи порту, розроблений компанією ITS Logistics, показує, що потоки через порти США повернулися до нормального рівня, але доступність шасі на внутрішніх залізничних рампах є низькою, що викликає занепокоєння, що збільшення трафіку відновить проблему.

Більше того, тупик у переговорах про контракти між портовими працівниками та операторами терміналів на західному узбережжі може затягнутися, доки обсяги знову не зростуть, що є серйозною причиною для занепокоєння, попереджає ITS.

У той час як індекс оцінює ситуацію на океанських терміналах як нормальну, внутрішні залізничні рампи як на сході, так і на заході США класифікуються як «помірні», головним чином через наявність шасі. Внутрішні 53-футові агрегати легко доступні, але шасі для океанських контейнерів у внутрішніх точках недостатньо, що викликає велике занепокоєння, зазначив Пол Брашієр, віце-президент із перевезення та інтермодального транспорту.

«Ми вже бачимо докази того, що всередині країни недостатньо шасі», — сказав він.

Він пояснив, що кроки адміністрації США щодо усунення зборів за затримання та демередж – проблеми, до якої протягом останніх кількох років значною мірою вплинула наявність шасі – не мають великого значення, оскільки вони не усувають першопричину проблеми. . За його словами, потрібно мати справу з вимогами щодо подвійних транзакцій і доступністю порожнього повернення.

Він наголосив на важливості залучення постачальників шасі, судноплавних ліній і залізниць до співпраці, щоб забезпечити достатню пропозицію шасі у внутрішніх точках, і нарікав на відсутність перспективної діяльності в галузі.

«Усе, що ми бачили під час пандемії, коли галузь боролася з різними проблемами, було реактивним. Ми завжди були позаду вісімки”, – сказав він.

Ця нестача означає, що галузь та її клієнти, ймовірно, зіткнуться з проблемою, оскільки трафік набирає обертів у третьому кварталі, пан Брашієр попередив. Прогнози клієнтів, а також дані для індексу ITS вказують на відновлення обсягів у третьому кварталі. Оскільки поставки шасі вже обмежені у внутрішніх точках, ситуація погіршуватиметься із збільшенням трафіку, сказав він.

Прогнозоване зростання обсягів перевезень, ймовірно, також фігурує в планах Міжнародного союзу вантажників і складів (ILWU) під час переговорів щодо контрактів, вважає пан Брашієр.

«ILWU втратив вплив через низькі обсяги на західному узбережжі, що ще більше зміцнює позицію, яку PMA займає на переговорах у найближчій перспективі», — прокоментував він. «З обсягами, де вони зараз знаходяться на західному узбережжі, і відведеннями на схід, ILWU не має сильної позиції для переговорів.

«Я також не вірю, що адміністрація Байдена терпітиме подальше уповільнення роботи, оскільки зараз інфляція має велике значення».

Він вважає, що профспілка буде зволікати з переговорами, доки обсяги не наростуть, щоб підвищити свою позицію на переговорах.

Він сказав, що в інтересах обох сторін якнайшвидше дійти рішення, оскільки напруженість утримує рух транспорту подалі від західного узбережжя та загрожує мати довгострокові наслідки. Вантажовласники здобули впевненість в альтернативних маршрутах через порти на сході США та узбережжі Мексиканської затоки, і, якщо вони дійдуть до того, щоб інвестувати в інфраструктуру для їх підтримки, вони з меншою ймовірністю повернуться, сказав він.

І це лише частина проблеми для шлюзів західного узбережжя, продовжив він. «Якщо я розпочну новий бізнес, чи поїду я на західне узбережжя?» — запитав він, вказуючи на зрив минулого року та спогад про переговори про контракт у 2015 році, які призвели до зупинки роботи.

«Ми вже бачимо, як нові компанії створюють магазини на сході, особливо на південному сході та в Перській затоці», – додав він.

Якщо говорити ближче, пан Брашієр дає кілька порад вантажовласникам: швидкість перевезення вантажів близька до дна. Він додав: «Розташування не може бути нижчим. Цифри, які ми зараз отримуємо, подібні до показників економічного спаду до пандемії».

Індекс радить вантажовласникам робити крок зараз. «Якщо ви ще не звернулися до RFP для океанського дрей, або минуло понад шість місяців, зробіть це протягом наступних 60 днів, оскільки ставки на ці послуги є найнижчими», — радить він.