Фото: Hapag-Lloyd

Hapag-Lloyd і бразильська фірма Norsul створили спільне підприємство Norcoast 50:50 для надання каботажних послуг бразильським вантажовідправникам і експедиторам.

Згідно з бразильським законодавством, каботаж – перевезення внутрішніх вантажів між внутрішніми портами – залишається прерогативою бразильських компаній, і Hapag-Lloyd сказав, що СП було зареєстровано як внутрішній оператор.

«Norcoast вже зареєстровано, і партнерство між Hapag-Lloyd і Norsul також було схвалено Адміністративною радою з економічної оборони, національним регулятором конкуренції Бразилії», – йдеться в повідомленні.

«Запит працювати як бразильська транспортна компанія також був схвалений директорами Agência Nacional de Transportes Aquaviários, що відкриває шлях для виходу на ринок і розширює вибір для бразильських клієнтів».

Ринок каботажних перевезень Бразилії зараз домінують три перевізники – Alianca, що належить Maersk, Log-In Logistica, що належить MSC, і дочірня компанія Mercosul CMA CGM. Hapag-Lloyd сказав, що Norcoast планує запустити свої перші послуги в цьому кварталі.

«Сектор прибережних перевезень Бразилії постійно зростає, і в 2022 році було оброблено понад 1,2 мільйона теу. Norcoast запропонує інтегровану логістику, а також швидкі та ефективні рішення для своїх клієнтів, використовуючи тим самим зростаючий попит на ринку прибережних перевезень Бразилії», — сказав Андрес. Кулка, старший лікар регіону Хапаг-Ллойд Латинська Америка.

«Створення Norcoast є важливою віхою, оскільки воно поєднує в собі досвід Hapag-Lloyd і Norsul. Norcoast сприятиме доступу, додатковим пропускним можливостям і залученню компаній до використання прибережної навігації як способу транспортування, водночас будучи присутніми в найбільших портах Бразилії», – пояснив Анджело Барончіні, генеральний директор Norsul.

Ветеран експедирування Густаво Пашоа був призначений виконавчим директором Norcoast. Протягом останніх трьох років він був виконавчим директором у Norsul, а раніше обіймав посади вищого керівництва, охоплюючи бразильський ринок у Damco, Panalpina та Penske Logistics.