Credit Shreyas Доставка та логістика

У першій ознакі трансформації ланцюга постачання в Індії нішеві фідерні лінії, що працюють на прибережних або регіональних маршрутах на короткі відстані, почали модернізувати свій тоннаж, оскільки уряд переглядає свою політику щодо віку суден.

Оператор Shreyas, що базується в Мумбаї, щойно придбав два вживаних контейнеровози середнього розміру, 2872 teu та 2553 teu, щоб оновити свій флот після утилізації двох застарілих суден 1998 року побудови, SSL Ченнаї і SSL Кочі.

Цей крок стався в той момент, коли на тлі зростаючих проблем морського середовища Генеральний директорат судноплавства (DG Shipping), морський адміністратор Індії, близький до оприлюднення остаточної форми законодавства, яке обмежує судам віком 25 років і більше заходити в індійські порти.

«Якісний тоннаж має першорядне значення для безпечного та безпечного розширення морського сектору та досягнення стійкості в уряді океану», — йдеться у попередньому документі DG Shipping.

Про це повідомило джерело в Національній асоціації судновласників Індії (INSA). Loadstar: «Останні нові придбання є ознакою того, що власники почали замислюватися над віком суден у торгівлі. Це усвідомлення спонукало операторів до оновлення».

Інший представник лінійної індустрії, що базується в Мумбаї, зазначив, що, окрім тоннажу внутрішньої чи прибережної торгівлі, судна, які прямують до Африки з Індії, були переважно старішими, і «ми побачимо, що їх поступово скорочуватимуть».

Попит на морське судноплавство в Індії зріс після того, як у 2018 році уряд лібералізував правила каботажних перевезень, щоб заохотити участь під іноземним прапором. Але менші оператори, які зазвичай процвітають за рахунок спонукальних викликів, тепер можуть зіткнутися з конкурентними викликами на ринку чартерних перевезень.

Кілька світових лідерів лінійних перевезень, як-от Maersk і ONE, нещодавно запустили короткомагістральні сполучення з Індією для обслуговування перевалки/регіональної торгівлі, а передислокація суден також стала стратегією галузі для мінімізації впливу зниження попиту.