ADA, токен, який підтримує смарт-контракт Кардано blockchain, різко зросла у вівторок. Криптовалюта, восьма у світі за ринковою капіталізацією згідно з CoinMarketCap, останній день зросла приблизно на 8,5% за день, коли ADA/USD перейшла з рук в руки в районі 0,39 долара, що дало їй ринкову капіталізацію приблизно в 13,5 мільярда доларів.

ADA отримує пожвавлення завдяки ширшому зростанню, яке спостерігається в крипто-просторі – востаннє біткойн виріс на 1,7%, а Ethereum – приблизно на 3,0% у вівторок, і трейдери відчули полегшення від того, що останні дані про інфляцію в США, хоч і високі, не такі погані, як деякі боявся. Під час останнього підйому Cardano він відскочив більш ніж на 13% від попередніх тижневих мінімумів у 0,34 долара, і тепер криптовалюта знову трохи вище своєї 200-денної ковзної середньої.

Cardano перевершує ефективність на тлі кількох бичачих попутних вітрів

У той час як більшість криптовалют торгуються з розумним зростанням у вівторок, Cardano перевершує показники та є найкращим показником у топ-20. Аналітики вказали на кілька позитивних подій, пов’язаних із блокчейном та екосистемою Cardano, які можуть спричинити цю перевагу.

По-перше, у вівторок Cardano планує реалізувати велике оновлення під назвою «Валентинське оновлення», яке представить нові криптографічні примітиви Plutus SECP у блокчейні. За словами Input Output Global (IOG), компанії, відповідальної за розробку Cardano, оновлення призначене для «сприяння безпечній крос-ланцюжковій розробці DApp з Plutus, одночасно розвиваючи сумісність блокчейну».

в іншому місці, Новий стейблкоїн Cardano Djed, прив’язаний до долара США, який був створений IOG і Coti і запущений на блокчейні кілька тижнів тому, продовжує демонструвати вражаюче зростання. Зараз в обігу є 2,239 мільйона DJED, забезпечених токенами ADA на суму 30,89 мільйона, поточна ринкова вартість яких становить близько 12 мільйонів доларів. Це означає, що коефіцієнт забезпечення становить близько 540%, відповідно до Веб-сайт Djed.

Нові можливості отримання прибутку завдяки Djed у невеликій, але зростаючій екосистемі децентралізованого фінансування Cardano (DeFi) допомогли Cardano Значення торгівлі заблоковано (TVL) більш ніж удвічі до приблизно 130 мільйонів доларів США станом на вівторок з початку 2023 року. TVL Cardano все ще невеликий – Cardano займає 28 місце.тис криптовалюта від TVL. Але зростання є багатообіцяючим, і Cardano цілком може почати підніматися в рейтингу TVL незабаром, коли Djed отримає подальший приплив.

Деякі аналітики припускають, що ознаки збільшення надходжень можна побачити в даних онлайн-ланцюга, представлених компанією криптоаналітики Santiment. Згідно з нещодавнім дописом у блозі фірми, з початку лютого ADA спостерігає значне зростання кількості операцій з китами. Цього місяця в середньому щоденно здійснювалося 1700 транзакцій на суму 100 000 доларів США або більше, порівняно з приблизно 300 у січні.

Що далі для Cardano (ADA)?

Якщо ADA зможе втриматися на північ від свого 200 DMA, це відкриє двері для повторного тестування попередніх місячних максимумів у середині $0,41 с. Тоді ADA зіткнеться зі значним опором в області $0,4250-$0,44, але якщо широке крипто ралі та позитивні тенденції в екосистемі DeFi Cardano продовжаться, то не слід виключати прорив вище цієї області та поштовх назад до $0,50.

Експерти дають свої прогнози цін ADA

YouTuber Mind Math Money, орієнтований на криптовалюту, вважає, що чим більше разів Cardano тестує опір в області $0,4250-$0,44, тим більшою стає ймовірність того, що криптовалюта може пробитися на північ. Якщо ADA зможе зібрати сильну денну свічку близько вище цієї області, то Cardano може швидко піднятися до $0,68, продовжив він, посилаючись на відсутність тимчасового опору, щоб запобігти цьому руху. У довгостроковій перспективі Mind Math Money вважає, що Cardano, швидше за все, має тенденцію повернутися вище $1,0, що, за його словами, було ключовою довгостроковою областю опору в минулому.

Чи не пізно купувати ADA?

Питання чи так запізно купити актив ніколи не є правильним питанням. Відповідь завжди: ніколи. Правильне питання полягає в тому, чи варто купувати актив чи ні. І це залежить від того, як інвестор оцінює свою довгострокову цінову перспективу.

Якщо на основі ваших власних досліджень ви вважаєте, що ADA, імовірно, суттєво зросте в ціні в поточні роки, можливо, варто придбати. Якщо ні, то тримайтеся подалі.

Купуйте ADA зараз

Варто розглянути альтернативи ADA

Як обговорювалося вище, найближча перспектива ADA виглядає досить хорошою. Але трейдери, незважаючи на це, повинні завжди прагнути до диверсифікації та, можливо, захочуть розглянути інші високопотенційні токени, наприклад ті, що продаються напередпродажі, обіцяючи перспективні криптопроекти. Ми переглянули деякі з найкращих кандидатів у цьому списку 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.