Криптовалютний ринок був нестабільним в останні тижні, з Bitcoin і Ethereum відчуває значні коливання цін. Трейдери та інвестори уважно стежать за впливом макроекономічних даних на ціни цифрових активів. Сьогодні всі погляди зосереджені на показниках індексу споживчих цін (CPI) і роздрібних продажів США, які, як очікується, дадуть зрозуміти силу економіки США та інфляційний тиск.

Фундаментальний прогноз крипторинку

Останніми тижнями біткойн та Ethereum значно зросли: BTC досяг максимуму за дев’ять місяців понад 26 000 доларів, а ETH подолав критичний рівень опору в 1700 доларів. Однак причину їх зростання можна пояснити помірно обнадійливими даними про інфляцію, опублікованими раніше, і продовженням відновлення фінансової галузі після майже катастрофічної катастрофи.

Останні статистичні дані показують, що споживча інфляція в США знизилася, але все ще залишається на високому рівні. Це може змусити Федеральну резервну систему зберегти свою агресивну позицію. Якщо макроекономічні фактори залишаться сприятливими, біткойн незабаром може досягти позначки в 30 000 доларів.

Незважаючи на відновлення деяких своїх ранніх досягнень, біткойн все ще залишається на 80% вищим за найнижчу точку. Зараз біткойн і ETH торгуються на рівні 24 900 і 1700 доларів відповідно. Ці позитивні рухи ринку свідчать про те, що ринок цифрових валют переживає позитивні настрої.

Більше того, зростання цін на біткойни набрало ще більше обертів після того, як уряд Великобританії висловив підтримку Silicon Valley Bank. Ця новина викликала сприятливі настрої серед інвесторів, що призвело до збільшення купівельної активності.

Зростання вартості BTC відображає позитивне ставлення до індустрії цифрових валют. Таким чином, інвестори повинні уважно стежити за розвитком ринку, перш ніж приймати будь-які важливі інвестиційні рішення.

Вплив CPI на ціни біткойнів

Нещодавня публікація Міністерством праці США статистики індексу споживчих цін (CPI) за лютий 2023 року мала значний вплив на ціни біткойнів.

ІСЦ вимірює середню зміну споживчих цін на кошик товарів і послуг, і він зріс на 0,4% на сезонно скоригованій основі минулого місяця.

Однак сукупний індекс інфляції зріс на 6% порівняно з попереднім роком, що викликало занепокоєння інвесторів.

Незважаючи на те, що публікація даних ІСЦ викликала турбулентність на традиційних ринках, ринки криптовалют відреагували позитивно, коли ціни на біткойни та ефіріум піднялися. Це вказує на те, що інвестори звертаються до цифрових активів як потенційного хеджування інфляції.

Варто зазначити, що ІСЦ є ключовим інструментом для оцінки економічної діяльності, визначення грошово-кредитної політики та коригування зарплат, пільг і виплат соціального страхування з урахуванням інфляції. Отже, зростання інфляції може спонукати Федеральний резерв прийняти більш агресивну позицію.

Як наслідок, традиційні фінансові ринки можуть зазнати негативного впливу, якщо ФРС вирішить підвищити процентні ставки у відповідь на зростання інфляції. І навпаки, це може заохотити більше людей інвестувати в біткойн та інші криптовалюти як альтернативний варіант інвестування.

Хоча зростання інфляції, безсумнівно, викликає занепокоєння, незрозуміло, як воно вплине на світову економіку в довгостроковій перспективі. Тим не менш, зростання цін на біткойни після публікації статистики ІСЦ свідчить про те, що цифрові активи набувають визнання як життєздатний захист від інфляції в короткостроковій перспективі.

Прогнози звіту про роздрібні продажі в США за лютий і його потенційний вплив на ціни біткойнів

Бюро перепису населення США збирається опублікувати лютневий звіт про роздрібні продажі 15 березня. Економісти та дослідники з восьми великих банків надали свої прогнози щодо майбутніх даних.

У США очікується падіння роздрібних продажів на 0,3% у річному вимірі, що є значним падінням порівняно з 3,0% зростанням у січні. Проте, за винятком автомобілів, прогнозується зростання продажів на 0,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року, порівняно з 2,3% у січні. Крім того, очікується, що контрольна група, яка використовується для розрахунків ВВП, впаде на 1,2% порівняно зі зростанням на 1,7% у січні.

Варто зазначити, що дані про роздрібні продажі є важливим індикатором здоров’я економіки США, оскільки споживчі витрати становлять значну частину ВВП. Таким чином, очікуване зниження роздрібних продажів може свідчити про уповільнення економіки США, що потенційно матиме негативний вплив на традиційні фінансові ринки. Однак такі криптовалюти, як біткойн, швидше за все, виграють, оскільки інвестори можуть шукати альтернативні активи під час економічної невизначеності.

У результаті вплив даних про роздрібні продажі на ціни BTC залежатиме від того, як інвестори інтерпретують новини. Більше, ніж очікувалося, падіння роздрібних продажів може підвищити ціни BTC, оскільки інвестори шукають безпечні активи.

І навпаки, кращі, ніж очікувалося, показники продажів можуть знизити ціни BTC, оскільки інвестори переключать увагу назад на традиційні активи. Загалом очікується, що майбутній випуск даних про роздрібні продажі значно вплине на фінансові ринки та може вплинути на ціну BTC у короткостроковій перспективі.

Ціна біткойна

На рівні 24 850 доларів США в середу BTC/USD пара продемонструвала бичачий тренд. Біткойн може зіткнутися з миттєвим опором на рівні 25 250 доларів у бік зростання. Якщо цей рівень буде перевищено, з’явиться більше можливостей для покупки з потенційним рухом до 26 700 доларів США.

Діаграма цін Ethereum – Джерело: Tradingview

Однак, якщо поточний рівень підтримки біткойна в 24 000 доларів буде порушено, це може призвести до подальшого тиску продажів, що потенційно може знизити ціну до рівня 23 750 доларів. Трейдери можуть розглянути можливість покупки, якщо сьогодні ціна перевищить 25 225 доларів.

Купуйте BTC зараз

Ціна Ethereum

Поточне значення Ethereum становить 1700 доларів, і зараз він стикається з сильним опором біля рівня 1710 доларів, причому модель подвійної вершини продовжує цей опір. Прорив вище цього рівня може поставити ціну ETH до позначки в 1800 доларів.

Діаграма цін Ethereum – Джерело: Tradingview

На нижній стороні безпосередня підтримка Ethereum становить 1600 або 1495 доларів США. Сьогодні інвестори будуть уважно стежити за ІСЦ США ​​та даними про роздрібні продажі.

Купуйте ETH зараз

15 найпопулярніших криптовалют у 2023 році

Ознайомтеся зі складеним командою Industry Talk списком 15 найкращих альткойнів у 2023 році від Cryptonews. Список часто оновлюється новими ICO-проектами та альткойнами, тому часто відвідуйте його, щоб дізнатися про останні оновлення.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини