© Янік Шовен

Дві профспілки Панамського каналу не дійшли згоди щодо причини інциденту 5 березня, коли OOCL Юта був потрапив на відео ледь не розчавив буксир об один із шлюзів Agua Clara.

З моменту публікації стаття минулого тижняз якою зв’язався Союз пілотів Панамського каналу (PCPU). Loadstarстверджуючи, що Союз капітанів і офіцерів палуби Панамського каналу (UCOC) неправильно охарактеризував сценарій.

У PCPU повідомили: «…кормовий буксир приштовхувався до судна… операція почалася задовго до того, як судно досягло входу в шлюз, але з невідомих причин зайняла більше часу, ніж зазвичай».

ПЦПУ стверджує Loadstar був «заскочений зненацька» «зловмисною дезінформацією» від UCOC, і що «будь-які твердження про те, що ми працюємо без таких процедур або стандартів, є необґрунтованими».

У ньому сказано: «Камера шлюзу вже була заповнена водою, і ворота відкривалися, коли судно наближалося до входу в шлюз, але з відео, оприлюдненого UCOC у соціальних мережах, важко сказати, що насправді сталося. , тому що на ньому зображено лише ніс судна з правого борту. Незважаючи на це, в день інциденту УКЦЗ на основі скупої інформації дійшов необачних висновків і опублікував їх у соцмережах».

У нещодавньому інтерв’ю два представники UCOC сказали, що кількість буксирів загалом жахливо мала, і що принаймні буде необхідно мати другий «дельтовий» буксир, який би діяв як «гальмо» для судна. UCOC також зазначив, що дефіцит доступних буксирів і «мізерний екіпаж» означав, що екіпажі буксирів у Панамі перебувають у надзвичайному стані, працюючи змінами понад 16 годин на день за мізерну зарплату, без обов’язкових періодів відпочинку чи оплати понаднормової роботи протягом семи періодів. днів на тиждень.

Але PCPU стверджував, що умови праці капітанів та екіпажу буксирів не є справою пілотів.

«Якщо багатогодинна робота є справжньою проблемою для капітанів буксирів, аж до того, що вони відчувають, що це становить нестерпний ризик для операції, тоді вони повинні вирішити цю проблему з адміністрацією каналу», — сказав PCPU, додавши, що його пілоти регулярно працювати «змінно по 12-14 годин».

Відповідно до охоплення в Пасати з 2012 рокупілоти Панамського каналу можуть заборгувати значну частину свого заробітку за понаднормову роботу та добровільні зміни, зауваживши, що для типового старшого пілота, який заробляє 350 000 доларів США, додаткові години можуть збільшити їхній заробіток до 450 000 доларів США, що еквівалентно майже 600 000 доларів США у сьогоднішніх грошах.

Незважаючи на занепокоєння UCOC, PCPU, схоже, натякнув, що буксири загалом є «надлишковими для потреб», посилаючись на один випадок, коли два пасажирські судна пройшли через шлюзи за допомогою лоцмана «безпечно та оперативно, без будь-якої допомоги буксира чи потреби канату обробники на борту».

Профспілка додала: «Навіть якщо це було встановлено після розслідування [OOCL Utah] не було жодного буксира, який був закріплений на кормі до того моменту, як він досяг шлюзів… це саме по собі не є порушенням процедур або доказом необдуманого маневру».