Джерело: TradingView

Ціна шиба-іну впала на 1% за останні 24 години, опустившись до 0,00001087 доларів США, оскільки ширший ринок криптовалют сьогодні зріс на 2%.

SHIB також виріс на скромні 0,5% за останній тиждень і фактично впав на 17,5% за останні 30 днів, у той час як біткойн (BTC) зріс на 28% і 15% за той самий проміжок часу.

Незважаючи на цю відносну низьку продуктивність, нещодавно SHIB увійшла до топ-15 криптовалют за ринковою капіталізацією, а її загальна вартість становить 6,4 мільярда доларів, що робить її 14-ю за величиною монетою в цілому.

А завдяки запуску бета-версії мережі Shibarium другого рівня минулого тижня було закладено основу для того, щоб SHIB відчув значні переваги в наступні кілька місяців, зокрема з довгоочікуваним SHIB: The Metaverse також показує кілька нових оновлень.

Прогноз ціни Shiba Inu, оскільки SHIB стає топ-15 криптовалютою за ринковою капіталізацією – чи може SHIB досягти 1 цента?

Індикатори SHIB виглядають так, ніби ралі може бути неминучим, оскільки його індекс відносної сили (фіолетовий) і 30-денне ковзне середнє (червоний) знаходяться в депресивних позиціях, що пояснюється позитивною корекцією.

Джерело: TradingView

Наприклад, його RSI впав до 30 на початку місяця, що означає, що монета була перепродана, і, оскільки індикатор зараз неухильно зростає до 50, може минути недовго, перш ніж почнеться відновлення.

Подібним чином 30-денний SHIB падав протягом кількох днів, наближаючись до неминучого відскоку.

Цілком сперечається, що через те, що минулого тижня SHIB не отримав таких великих прибутків, як BTC, ETH та інші основні монети, незабаром він значно зросте.

І є кілька фундаментальних причин вірити такому припущенню, причому запуск бета-версії мережі Shiba Inu другого рівня, Shibarium, є найбільш очевидним.

Він був запущений 11 березня, а повний публічний запуск мережі, ймовірно, має відбутися протягом наступних кількох місяців.

Після повного запуску Shibarium дозволить людям використовувати Shiba Inu та різні додатки його екосистеми набагато дешевше, а час транзакцій пришвидшиться та збільшиться.

Таким чином, очікується, що це збільшить впровадження та використання екосистеми Shiba Inu, а також підвищить попит на SHIB.

Слід визнати, що запуск його бета-версії не відбувся без проблем: деякі спостерігачі стверджували, що він вкрав свій ідентифікатор ланцюга з Rinia, майбутнього блокчейну, який зараз також знаходиться на етапі тестової мережі.

Однак розробники Shibarium швидко відреагували на ці звинувачення: Kaal Dhairya написав у Twitter, що вони вибрали ідентифікатори ланцюга «випадковим чином» для бета-мережі Shibarium і що дублювання не було навмисним.

Дхайрія також пояснив, що його команда буде перерозгортати нову бета-мережу Shibarium з іншим ідентифікатором ланцюга, допомагаючи розвіяти будь-які припущення про те, що команда другого рівня просто копіює інші мережі.

Незважаючи на це спростування, ціна SHIB насправді не настільки оговталася після ковзання, яке вона мала після появи вищезгаданих звинувачень, і все ще поступається багатьом іншим основним токенам.

Незважаючи на це, цього місяця SHIB піднявся в рейтингу за ринковою капіталізацією, перемістившись із 15-го місця раніше в березні на 14-те приблизно тиждень тому.

Це підкреслює стабільне зростання, яким він насолоджується, те, що колись може тривати SHIB: Метавсесвіт запущено.

Хоча конкретна дата запуску цього віртуального світу на тему шиба-іну не визначена, існує загальне очікування, що він може з’явитися до кінця року.

Його команда нещодавно поділилася кількома оновленнями, зокрема поділилися ранніми кадрами однієї з окремих областей метавсесвіту.

За словами розробників, світ SHIB: The Metaverse складатиметься з 100 595 земель, які можна буде придбати, і вони будуть розблоковані з часом.

Сюди входить 36 431 земля, яка буде розкрита на етапі запуску, яка, у свою чергу, включатиме 32 124 землі, які можна буде придбати.

Вони будуть розділені на різні райони, кожен зі своїм особливим смаком і графічним стилем, а метавсесвіт позиціонуватиме себе як “майбутнє розваг, бізнесу та ігор в одному.”

Враховуючи підхід цієї платформи, залишається вірогідним сказати, що SHIB буде свідком суттєвого зростання цін протягом року.

Хоча наразі це лише близько 0,0000108 доларів США, у найближчі кілька місяців він може легко опублікувати повернення до 0,000015 доларів США та 0,00002 доларів США.

Насправді багато прихильників чекають ще більших прибутків, а деякі очікують 0,1 долара (або навіть більше).

Це дуже амбіційно, але якщо всі заплановані запуски Shiba Inu відбуватимуться згідно з планом, немає сумнівів, що SHIB рано чи пізно отримає завидну віддачу.

Купуйте Shiba Inu зараз

Альтернативи шиба-іну

Хоча SHIB має хороші фундаментальні показники, він може спостерігати значне зростання протягом наступних кількох тижнів або місяців.

Таким чином, трейдери, можливо, віддадуть перевагу пошукам великих прибутків в іншому місці, оскільки чимало нових альткойнів і токенів перед продажем демонструють реальний потенціал.

The Криптоновини Команда Industry Talk вивчила такі монети та склала список із 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, кожна з яких має хороші короткострокові та довгострокові перспективи.

Цей список регулярно оновлюється новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.