Ціна біткойна злетіла до 24 500 доларів, і багато хто задається питанням, як далеко вона може зайти. У той же час вартість Ethereum зростала, хоча й повільніше, ніж Bitcoin. У цій статті ми розглянемо, як зараз розвиваються обидві криптовалюти, і спробуємо передбачити, як вони можуть працювати в майбутньому.

Криптоініціативи Гонконгу призвели до того, що біткойн подолав максимуми за 8 місяців

Сьогодні ринки криптовалюти пережили значне зростання вартості, головним чином завдяки позитивним новинам із Гонконгу. Азіатський фінансовий центр оголосив, що відкриє свої двері для цифрових активів та інвесторів, плануючи стати провідним криптоцентром у регіоні. 

З червня цього року купівля, продаж і торгівля криптовалютою будуть повністю законними для всіх громадян Гонконгу, включаючи установи материкового Китаю. 

Ця подія викликала позитивну реакцію ринків: ціни зросли на 9% лише за один день. Рішення Гонконгу прийняти цифрові активи означає, що гроші з Китаю тепер можуть легко повернутися на крипторинки, незважаючи на заборону на криптовалюту для фізичних осіб у країні. 

Ці події пов’язані з січневою заявою, зробленою Полом Чаном, фінансовим секретарем Гонконгу, в якому він заявив, що місто прагне стати крипто-центром із сильною нормативною базою.

Майк Новограц налаштований на біткойн, прогнозує, що в цьому кварталі він може досягти 30 тисяч доларів

Засновник і генеральний директор Galaxy Digital Майк Новограц висловив переконання, що ціни на біткоіни досягнуть 30 000 доларів до кінця березня. Виступаючи на конференції Bank of America 15 лютого, Новограц підкреслив цінову динаміку та хвилювання серед клієнтів, заявивши, що зростання FOMO, або страху втратити, наростає, щоб втілити його прогноз у реальність. 

З найбільшим щоденним приростом біткойна за останній місяць, який зріс на 12% за останні 24 години, криптовалюті знадобиться лише піднятися ще на 21,5% від поточного рівня, щоб досягти мети Новограца. 

Відомий венчурний капіталіст раніше передбачив, що ціни на біткойни досягнуть 500 000 доларів США за один BTC у 2024 році, і все ще бачить, що актив досягне цього рівня, хоча й не протягом наступних п’яти років.

«Біткойн-посольство» в Техасі, створене Сальвадором для сприяння запровадженню цифрових активів

Сальвадор став першою країною в світі, яка прийняла біткойн як законний платіжний засіб, і тепер він зробив ще один крок до просування використання цифрових активів. Країна оголосила про плани відкрити «біткойн-посольство» в Техасі з метою стимулювання впровадження криптовалют. 

Мілена Майорга, посол Сальвадору в США, оприлюднила цю подію в Twitter 17 лютого. Ця ініціатива є слідом за подібним кроком Швейцарії минулого року, який був спрямований на підтримку використання цифрових активів. Створивши «біткойн-посольство» в Техасі, Сальвадор сподівається продовжити свої зусилля з просування використання криптовалют у всьому світі.

Згідно з твітом посла Сальвадору в США Мілени Майорги, країна, яка стала першою в світі, яка прийняла біткойн як законний платіжний засіб, планує створити «посольство біткойнів» у Техасі. Цей крок став слідом за аналогічною ініціативою Швейцарії минулого року, яка була спрямована на сприяння використанню криптовалют.

Ціна біткойна 

Поточна ціна біткойна становить 24 643 долари, а обсяг торгів за останні 24 години склав 37 мільярдів доларів. За минулу добу біткоін зріс майже на 11%. Наразі він займає перше місце в рейтингу CoinMarketCap з реальною ринковою капіталізацією в 475 мільярдів доларів.

З технічної точки зору біткойн нещодавно перевищив значний подвійний верхній рівень опору в 24 300 доларів. Поточні свічки закриття вище цього рівня підвищили ймовірність продовження бичачого тренду в BTC. Що стосується найближчих рівнів опору, то біткойн зараз стикається з опором на рівні 25 450 і 26 000 доларів. 

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

З іншого боку, якщо відбудеться ведмежий прорив рівня 24 300 доларів, ціна BTC може знизитися до рівня 22 500 доларів, який підтримується висхідним каналом. Оскільки індикатори RSI та MACD знаходяться в зоні купівлі, а BTC також сформував висхідний канал, існує велика ймовірність того, що BTC продовжить торгуватися на підвищення вище рівня 24 300 доларів.

Ціна Ethereum 

На даний момент поточна ціна Ethereum становить 1680 доларів США, а обсяг торгів за останні 24 години склав 12 мільярдів доларів. За минулу добу Ethereum зріс майже на 9%. Зараз він займає друге місце в рейтингу CoinMarketCap з реальною ринковою капіталізацією в 205 мільярдів доларів.

Пара ETH/USD наразі демонструє бичачий ухил з технічної точки зору, підскочивши вище рівня 1490 доларів, що є значною позначкою підтримки на рівні корекції Фібоначчі 38,2%.

Діаграма цін Ethereum – Джерело: Tradingview

Бичачий прорив вище подвійного рівня опору в 1700 доларів може призвести до того, що ціна ETH досягне 1785 доларів. Подальший прорив угору також може призвести до зростання ціни до 1890 доларів.

Однак, з іншого боку, безпосередня підтримка Ethereum зараз становить 1575 доларів. Якщо цей рівень буде порушено, це може призвести до подальшого тиску продажів і підштовхнути ціну до 1495 або навіть 1365 доларів.