с BitcoinЦіна на даний момент коливається близько 23 000 доларів США, серед трейдерів та інвесторів існує невпевненість щодо напрямку її наступного руху. Оскільки ринок переживає період консолідації, аналітики та експерти роблять прогнози щодо майбутнього ціни біткойна.

У цій статті ми глибше заглибимося в поточний стан ринку та розглянемо кілька факторів, які можуть вплинути на рух ціни біткойна в найближчому майбутньому. Ми вивчимо різні сценарії та надамо уявлення про те, чого трейдери та інвестори можуть очікувати в найближчі дні та тижні.

Ведмежий ринок біткойнів уповільнюється – що це означає для цін BTC?

Кілька днів тому біткойн (BTC), здавалося, перебував у моделі розбіжності між ціною та RSI, що було ознакою відносної слабкості тренду для ведмедів і призвело б до відновлення. Наразі відновлення завершено, але ведмеді також демонструють ознаки слабкості.

Незважаючи на те, що протягом останніх кількох днів потоки обміну біткойнами схилялися до ведмедів, тиск продажів постійно зменшувався. Згідно зі сповіщеннями Glassnode, які відстежують щоденні потоки в мережі, чисті потоки біткойнів 24 лютого склали -29,5 мільйонів доларів. Хоча загальний тиск на продаж відновився, він уповільнився приблизно під час публікації.

Більшість купівельної спроможності біткойнів надходить від адрес, які володіють 1000–10 000 BTC, які накопичувалися на момент публікації. Це важливо, оскільки ця категорія адрес контролює більшість BTC в обігу. Однак бичачий тренд ще не почався, оскільки адреси, що містять понад 10 000 BTC, сприяли тиску продажів.

Буде цікаво побачити, чи готові бики взяти верх у найближчі дні та тижні. Поточну вартість 1, 10 і 100 BTC можна знайти за допомогою калькулятора прибутку Bitcoin. Крім того, варто зазначити, що Open Interest падає останніми днями, і на горизонті може відбутися серйозна зміна попиту на деривативи.

МВФ попереджає інвесторів про потенційні ризики криптовалют

Виконавча рада Міжнародного валютного фонду (МВФ) вважає використання криптоактивів загрозою для глобальної валютної системи з потенційними наслідками для грошово-кредитної політики, управління потоками капіталу та бюджетних проблем.

У світлі цього МВФ рекомендує країнам-членам вжити необхідних заходів для вирішення проблеми зростання популярності криптовалют. Правління рекомендує не використовувати цифрові монети як офіційні тендери урядами, вказуючи на нещодавні приклади прийняття біткойна в Сальвадорі та Центральноафриканській Республіці.

Занепокоєння МВФ щодо використання криптоактивів відображає ширші дебати про роль цифрових валют у світовій економіці. Оскільки криптовалюти продовжують отримувати широке визнання, урядам і міжнародним організаціям буде важливо розглянути їхній вплив на грошову систему та розробити відповідну політику для пом’якшення потенційних ризиків.

Важливо мати сильну макроекономічну політику, інституції, що заслуговують на довіру, і надійну систему монетарної політики. Міжнародний валютний фонд (МВФ) визнає важливість цих факторів і продовжить надавати вказівки та консультації в цих сферах.

Однак МВФ попередив, що зростання використання криптовалют становить значний ризик для світової валютної системи. Використання цифрових активів може підірвати монетарну політику, обійти управління потоками капіталу та викликати фінансові проблеми.

МВФ рекомендує урядам не оголошувати криптовалюти законним платіжним засобом, незважаючи на нещодавні приклади, коли Сальвадор і Центральноафриканська Республіка прийняли біткойн як офіційну валюту. Обережна позиція МВФ щодо криптовалюти може призвести до посилення контролю та регулювання, що може вплинути на впровадження та вартість біткойнів та інших цифрових валют.

Дохід Block у біткойнах у четвертому кварталі знизився, але ціни на акції підскочили на 7%: історія, що стоїть за цим

Block, багатонаціональний цифровий конгломерат, заснований Джеком Дорсі та раніше відомий як Square, повідомив про 1,83 мільярда доларів США прибутку в біткойнах від свого платіжного сервісу Cash App у четвертому кварталі 2022 року. Це зниження порівняно з приблизно 2 мільярдами доларів, про які повідомлялося в четвертому кварталі минулого року, що компанія пояснює падінням крипторинку.

Незважаючи на зниження доходу від біткойнів, після цього акції Block зросли приблизно на 7%. звітність позитивні загальні фінансові результати. У 4 кварталі 2021 року, коли BTC досяг історичного максимуму в майже 70 000 доларів США, загальна сума біткойнів, проданих клієнтам, була вищою – 1,76 мільярда доларів.

Cash App, програмне забезпечення Block для однорангових платежів, принесло понад 7 мільярдів доларів США доходу від BTC і 156 мільйонів доларів США валового прибутку від BTC у 2022 році, що на 29% і 28% менше, ніж у минулому році, відповідно. Валовий прибуток біткойнів у 4 кварталі 2022 року склав 35 мільйонів доларів, що на 25% менше, ніж у попередньому кварталі.

Блок пояснив, що річне падіння прибутку відбулося через зменшення загальної суми біткойнів, проданих клієнтам, яка визнається як дохід від біткойнів. Валовий прибуток біткойнів у кварталі склав 2% від доходу біткойнів.

Зменшення доходу від біткойнів пояснюється кризою крипторинку минулого року, оскільки у 2022 році біткойн почав торгуватися на рівні близько 47 000 доларів США, а закінчився на рівні приблизно 16 500 доларів США, що становить падіння на 65%.

Потенційний вплив: Зменшення доходу від біткойнів, про яке повідомляє Block (раніше відомий як Square), може вплинути на вартість біткойнів. Ця новина може свідчити інвесторам про те, що попит на біткойн падає, що може призвести до зниження його ціни. Крім того, оскільки Block є головним гравцем у криптовалютній індустрії, його фінансові результати можуть вплинути на настрої ринку та довіру інвесторів до біткойнів та інших цифрових валют.

Ціна біткойна

Bitcoin зараз торгується на рівні приблизно 23 000 доларів США, 24-годинний обсяг торгів становить 18 мільярдів доларів США та зростання на 0,50% за минулу добу. Безпосередній рівень підтримки для біткойна становить 22 800 доларів США, і якщо пара BTC/USD впаде нижче цього рівня, це потенційно може поставити ціну BTC у наступну зону підтримки на рівні 22 150 доларів США.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Рівень опору для біткойна залишається на рівні близько 23 500 доларів. Однак, оскільки пара BTC/USD увійшла в зону перепроданості, існує ймовірність того, що BTC може відскочити та пробити рівень опору в 23 500 доларів, що потенційно призведе до ціни в 24 250 доларів.

Купуйте BTC зараз

Альтернативи біткоіну

Інвестори, які хочуть придбати біткойн, можуть розглянути альтернативи з більшим простором для зростання в короткостроковій перспективі. Cryptonews опублікував поглиблений аналіз 15 найкращих криптовалют, які інвестори можуть захотіти розглянути у 2023 році. Натисніть нижче, щоб дізнатися більше.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Cryptonew