Джерело: TradingView

The ціна Shiba Inu (SHIB) залишався практично незмінним протягом останніх 24 годин, піднявшись на скромні 0,3% до $0,00000683.

Це контрастує з криптовалютним ринком, який дуже трохи впав, хоча SHIB впав на 5% за тиждень і на 6% за місяць, а токен мемів також впав на 15,5% з початку року.

Це погано контрастує з іншими основними токенами, такими як BTC, ETH, XRP і SOL, і, оскільки SHIB продовжує падати в останні тижні, здається, що токен знаходиться в середині довгострокового падіння.

Однак, оскільки мережа другого рівня Shibarium залучає нових користувачів, а Shiba Inu в цілому все ще працює над тим, щоб стати не лише мем-токеном, SHIB може відновитися в не надто віддаленому майбутньому.

Прогнозування ціни на Shiba Inu, оскільки SHIB продовжує знижуватися – чи може стратегія «покупки на падіння» спрацювати?

Графік SHIB не надихає, оскільки його індекс відносної сили (фіолетовий) перебуває на низьких рівнях із середини серпня.

Джерело: TradingView

Якщо припустити, що SHIB є фундаментально цінним активом, це означає, що токен був справді перепроданий, на що також вказує його 30-денне експоненційне ковзне середнє (жовте).

Це середнє значення продовжує падати нижче 200-денного середнього значення SHIB (синій), знову сигналізуючи про те, що весь тиск спрямований на продаж і що SHIB досі не знайшов нижчий рівень, який би знову зробив його привабливим для покупців у поточній ситуації. .

Дійсно, рівень підтримки SHIB (зелений) все ще знижується, і навіть незважаючи на те, що монета сьогодні трохи піднялася, не буде дивним, якщо на вихідних вона впаде через ще одну підтримку.

Це призведе до подальших втрат, і хоча технічні показники все більше вказують на відновлення, SHIB, мабуть, є тим токеном, якому для зростання дійсно потрібні зростання та надлишок на всьому ринку.

Таким чином, можна очікувати падіння до $0,0000060 або нижче протягом наступного тижня або близько того, за винятком відновлення загального ринку.

Зважаючи на це, довгострокова картина виглядає набагато кращою для SHIB, яка, ймовірно, виграє від постійного зростання Shibarium, власної мережі другого рівня Shiba Inu.

З моменту запуску в серпні Shibarium залучає більше користувачів, на сьогоднішній день зареєстровано понад мільйон адрес гаманця та понад три мільйони транзакцій.

Мережа другого рівня допоможе залучити більше розробників і прикладних програм до Shiba Inu, тоді як більш віддалений запуск SHIB: The Metaverse, ймовірно, стане ще одним великим стимулом для SHIB у довгостроковій перспективі.

З цієї причини довгострокова ціль для SHIB становить десь 0,00001 дол. США, і ця ціна може зберігатися протягом перших кількох місяців наступного року.

Альтернативні меми-токени для високої прибутковості

Оскільки SHIB ще деякий час може не робити багато, багато трейдерів, можливо, віддадуть перевагу іншим, новішим токенам-мемам, з кількома новими монетами, які наразі тримають попередні продажі.

Одним із найцікавіших зараз є Meme Kombat (MK)платформа на основі Ethereum, яка організовує битви мемів, згенеровані ШІ, і дозволяє користувачам робити ставки на їхній результат.

Передпродаж Meme Kombat вже зібрав понад 475 000 доларів лише за кілька тижнів, що свідчить про те, що інвесторам подобається те, що вони бачать.

На платформі Meme Kombat ставки будуть проводитися за допомогою рідного токена MK, і користувачі зможуть робити ставки один проти одного або проти самої платформи.

Винагороди також виплачуватимуться в MK, причому токен також відкритий для стекінгу, що означає, що власники потенційно можуть багато заробляти на криптовалюті.

MK — це монета ERC-20, яка матиме жорсткий капітал у 120 мільйонів токенів, 50% з яких буде виділено на попередній продаж, а ще 30% зарезервовано для винагород за ставки та ставки,

А в поєднанні з використанням грайливих мемів токеноміка та бойова система Meme Kombat, ймовірно, виявляться виграшними серед інвесторів, які можуть приєднатися до передпродажу, відвідавши Офіційний сайт Meme Kombat.

MK буде доступний за ціною $0,1667 протягом усього періоду розпродажу, хоча ця ціна може швидко зрости, коли монета буде представлена ​​на біржах пізніше цього року.

Відвідайте Meme Kombat зараз

Відмова від відповідальності: крипто — це клас активів із високим ризиком. Ця стаття надається в інформаційних цілях і не є порадою щодо інвестицій. Ви можете втратити весь свій капітал.