Bitcoin ціна зростала, обсяг торгів на ринку склав 40 мільярдів доларів. Пара BTC/USD впала менш ніж на 1% за останні 24 години, зараз торгується на рівні 24 372,00 доларів США. Незважаючи на це нещодавнє падіння, його вартість помітно зросла більш ніж на 11% протягом останніх семи днів.

Цей сплеск знову привернув увагу до найвідомішої у світі криптовалюти, і інвестори з нетерпінням чекають наступних ключових рівнів, на які варто звернути увагу.

Давайте детальніше розглянемо ключові основи ринку криптовалют, які можуть впливати на загальний рух цін.

Політика SEC щодо регулювання криптовалют

19 лютого китайський журналіст Колін Ву опублікував статтю у своєму офіційному акаунті в Twitter. написаний Оглядач Bloomberg Opinion Метт Левін, який проливає світло на правила Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) щодо криптовалют.

Ву звернув увагу на точку зору Левіна щодо здатності SEC ідентифікувати токени як цінні папери, підкреслюючи таким чином повноваження регулюючого органу у створенні та контролі нормативної бази для індустрії криптовалют. Левін також обговорив можливість непрямої ролі «консультантів з регуляторних інвестицій» у регулюванні криптовалют.

Мет Левін, оглядач Bloomberg Opinion, підкреслив використання Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) фінансових консультантів для опосередкованого створення правил для сектору криптовалют.

Крім того, SEC керує інвестиційними фондами, а це означає, що криптовалюти також підпадають під її компетенцію. У світлі нормативних гарантій щодо сектору криптовалют інвестори знову вийшли на нестабільний ринок цифрових активів, що призвело до зміцнення BTC/USD.

Біткойн Ординали

Порядкові написи це новий тип цифрових активів, який був запущений у січні 2023 року. Вони унікальні тим, що надруковані на сатоші, що є найменшою одиницею вартості у валюті біткойн, і вони схожі на незамінні токени (NFT). .

З кінця січня спостерігається значне зростання попиту на порядкові написи. Станом на 19 лютого в обігу було понад 150 тисяч написів.

Ordinals Protocol надає новий варіант використання блокчейну біткойнів, дозволяючи користувачам друкувати посилання на цифрове мистецтво в невеликі платежі, створюючи незамінні токени (NFT) на основі біткойнів. Цей протокол уже набув значної популярності з моменту запуску в січні 2023 року, до 19 лютого було зроблено понад 150 000 записів.

Сприяючи створенню Bitcoin NFT, Ordinals Protocol має потенціал для підвищення безпеки мережі криптовалюти, а також стимулює розробників додавати інноваційні функції. Крім того, варто відзначити, що запуск Ordinals Protocol збігся з помітним зростанням ціни BTC/USD.

Гонконг дозволить роздрібному сектору торгувати великими криптовалютами, включно з біткойнами

Фінансовий наглядовий орган Гонконгу, Комісія з цінних паперів і ф’ючерсів (SFC), має оголосив що це дозволить роздрібному сектору торгувати великими криптовалютами, такими як біткойни. Раніше лише професійним інвесторам дозволялося торгувати цими типами криптовалют через їх високі ризики та волатильність.

Згідно з новими правилами, ліцензовані біржі віртуальних активів у Гонконзі можуть пропонувати послуги торгівлі криптовалютою роздрібним інвесторам, які відповідають вимогам SFC. Однак SFC також заявив, що платформи віртуальних активів повинні прийняти більш суворі заходи захисту інвесторів для роздрібних клієнтів, такі як розширене розкриття інформації та попередження про ризики.

Очікується, що цей крок прискорить зростання криптовалютного ринку в Гонконгу, до якого останніми роками спостерігається сплеск інтересу як з боку роздрібних, так і інституційних інвесторів.

Протокол засідання FOMC у середу

Оприлюднення протоколу FOMC у середу може вплинути на ціну біткойна, оскільки він визначає монетарну політику в США, і будь-які ознаки зміни політики можуть вплинути на фінансові ринки, включаючи ринок криптовалют.

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл нещодавно виступив у Вашингтонському економічному клубі, обговорюючи триваючий процес зниження інфляції та висловлюючи оптимізм щодо здатності ФРС зменшити інфляцію до цільового рівня в 2%.

Хоча коментарі голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла щодо сильного звіту про кількість робочих місць у січні не виявили змін у майбутньому підході центрального банку до підвищення ставок, він зробив попередження про те, що збереження надійних даних про робочу силу може призвести до вищого кінцевого рівня для фондів ФРС.

На своєму засіданні в лютому 2023 року ФРС підвищила цільовий діапазон ставки ФРС на 25 базисних пунктів, яка зараз становить від 4,5% до 4,75%. Незважаючи на те, що вартість запозичень досягла найвищого рівня з 2007 року, це друга зустріч поспіль, на якій розмір збільшення було зменшено.

Трейдери та інвестори біткойнів стежитимуть за протоколом FOMC, щоб виявити будь-які ознаки занепокоєння щодо інфляції або зміни процентних ставок, які потенційно можуть вплинути на ціну біткойна.

Ціна біткойна

Bitcoin в даний час торгується збоку, і його ціновий діапазон був обмежений від 23 700 до 25 200 доларів з технічної точки зору. Безпосередній рівень опору для пари BTC/USD встановлено на рівні 25 200 доларів, а прорив вище цього може підняти ціну BTC до 26 000 доларів.

Тим не менш, провідні технічні індикатори, такі як RSI і MACD, вказують на розбіжність. RSI зараз вище 50, що є зоною купівлі, тоді як MACD формує гістограми нижче 0, що вказує на зону продажу. Ця розбіжність зазвичай виникає, коли інвестори не визначилися.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Якщо ціна біткойна впаде нижче поточного рівня підтримки в 23 750 доларів США, наступний рівень підтримки буде на рівні 22 850 доларів США, який визначається 50% відміткою Фібоначчі.

Інвестори будуть уважно стежити за протоколом засідання FOMC, який буде опубліковано в середу. Ці хвилини потенційно можуть вплинути на цінову дію біткойна наступного тижня.

Купуйте BTC зараз

Альтернативи біткоіну

CryptoNews опублікував детальний огляд 15 найкращих криптовалют, які інвесторам варто розглянути у 2023 році. Звіт розроблений, щоб допомогти інвесторам приймати обґрунтовані інвестиційні рішення.

Окрім криптовалют, існують інші інвестиційні можливості з високим потенціалом прибутку, які інвестори можуть розглянути.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини