Джерело: AdobeStock / Сергій Нівенс

Шанхай, важливе оновлення Ethereum, яке дозволить виводити ставки ETHочікується прибуття о 12 квітня.

Новиною про підтверджену дату хардфорку в Шанхаї поділився в Twitter у четвер провідний розробник Ethereum Тім Бейко, який також повідомив, що оновлення відбудеться в блоці 6209536.

Підтверджена дата є невеликою затримкою порівняно із сигналами, наданими Beiko під час дзвінка розробникам у грудні минулого року.

Тоді назад, Бейко націлився на березень для оновлення, і сказав, що можливість зняття коштів є «безумовно, найвищим пріоритетом для всіх».

Шанхайський хардфорк є довгоочікуваним оновленням для власників ETH, враховуючи, що він дозволить виводити токени ETH, які були розміщені на новому доказі ставки Ethereum (PoS) блокчейн.

Також вважається, що оновлення залучить більше стейкерів до мережі Ethereum, що зрештою може виграти від ціни ETH.

Деякі все ще скептично

Відсутність здатності до зняття ставив ETH була дещо суперечливою темою в криптоспільноті, де деякі критики Ethereum відкрито сумнівалися, чи мережа коли-небудь відкриється для таких вилучень.

Нещодавно в січні цього року один біткойнер, який скептично ставився до того, що зняття коштів ETH відбудеться, уклав парі з Еріком Уоллом, популярним криптоінвестором і аналітиком, на вольфрамовий куб.

Уолл з гордістю розповів своїм підписникам у Твіттері про парі, водночас поділившись деталями попередніх ставок на вольфрамовий куб, які він виграв, з іншими членами криптоспільноти.

«Біткойнери щороку завжди впевнено говорять якусь нісенітницю. Поки вони це роблять, я буду збирати з них кубики», – сказав він.