© Wirestock

Генеральний директор Tiaca Глін Хьюз висловив свою вагу в дебатах щодо SAF і шляху авіації до чистого нуля, закликаючи галузь визнати численні шляхи, якими вона може скористатися для екологічніших польотів.

Висловлювалися занепокоєння щодо здатності авіаперевезень підтримувати поточні темпи зростання, задовольняти зростаючий попит на електронну комерцію та досягати цільових показників чистого нуля до 2050 року. Однак деякі коментатори пропонують зосередитися на SAF, оскільки маршрут став короткозорим.

Розповіла доктор медицини Change Horizon Селін Горкейд Loadstar досягнення чистого нуля при подвоєнні трафіку щороку було «бажаним за дійсне», і що електронна комерція стала перешкодою для авіації, щоб стати стійкою.

Але містер Хьюз сказав, що електронна комерція — це лише спосіб придбання товарів, і проблеми, які виникають у ній, відображають проблеми, які виникають у ланцюгах постачання. Він «не був упевнений», що бачить зв’язок між електронною комерцією та стрімким попитом на SAF, зазначивши, що потужність працюватиме незалежно від наявності SAF, а перевізники мають інші шляхи до нульової мережі.

«Хоча шлях до цілі нульового чистого викиду до 2025 року вимагає збільшення використання SAF, там, де це недоступно, промисловість розглядатиме уловлювання вуглецю або вуглецеві кредити», — сказав він. Loadstar.

Більшість представників авіаційного сектору вважають SAF найнадійнішим шляхом до нульового видобутку до 2050 року, але лише 0,03% від необхідних 450 мільярдів літрів на рік, які були б необхідні для палива в секторі, було вироблено в усьому світі минулого року.

Одне джерело авіаційних вантажних перевезень повідомило, що фокус галузі на навколишньому середовищі, соціальній сфері та управлінні (ESG) був «звужений» до SAF, і що потрібно, так це більша обізнаність про загальний вплив компанії на ESG.

«SAF, безумовно, є важливою частиною, але наразі він має обмежений вплив, оскільки нафтопереробні заводи не можуть виробляти кількість, необхідну для довготривалого впливу, що робить його переважно маркетинговою вправою, з моєї точки зору», — сказало джерело. Loadstar.

«Важливим є спроможність контролювати загальний вплив і діяльність компанії на ESG таким чином, щоб відповідати вимогам аудиту та мати прямий вплив на інвестиційні рішення інвестиційних компаній і банків».

Г-н Хьюз запропонував керівникам ланцюгів постачання поставити собі шість запитань, коли справа дійшла до того, щоб вони застосовували стійкі практики: «Чи відповідальний я за довкілля, наскільки це можливо? Чи використовую я перероблені матеріали? Я оптимізую транспорт? Я використовую стійку енергію чи компенсую викиди? Чи підтримую я глобальне процвітання та економічне зростання? І як я, мої партнери та учасники ланцюга постачання можуть постійно вдосконалюватися?»