Джерело: Dwiangga/Adobe

Бразильський поліція накинулася на те, що, на її думку, є криптовидирством на сексуальній тематиці, у якому жертв шантажували, щоб вони передали токени.

Бразильське ЗМІ Лайвкойни повідомляє, що розслідування мало кодову назву Operation Sextorsion і проводилося цивільною поліцією міста Патос-де-Мінас, штат Мінас-Жерайс.

Троє неназваних підозрюваних, яких вважають членами «злочинної організації», були заарештовані після того, як цивільна поліція федерального округу видала ордер.

Бразильське криптовалютне шахрайство: чи є «сексуальне знущання» новою злочинною тактикою?

Офіцери стверджували, що група створювала «фальшиві профілі» для неіснуючих жінок у додатках для знайомств. Потім група керувала цими обліковими записами, звертаючись до «переважно чоловіків» на цих платформах. Поспілкувавшись деякий час, учасники мережі нібито попросили жертв надіслати «інтимні» фотографії та відео.

Отримавши ці матеріали, учасники групи нібито погрожували оприлюднити ці фотографії та відеозаписи для громадськості, якщо вони не отримають гроші.

Жертв нібито просили заплатити криптовалютою або за допомогою платформи миттєвих платежів Центрального банку PIX.

Схоже, поліція дізналася про ймовірну схему, коли повідомила 68-річна особа. 68-річний чоловік заявив, що став жертвою каблучки.

Офіцери заявили, що вони провели два рейди «обшуку та виїмки» в Патос-де-Мінас. Офіцери повідомили, що затримали двох чоловіків (віком 24 і 31 рік) і одну жінку, якій 27 років.

Цю трійку розслідують за підозрою в порушенні законодавства про організовану злочинність, шахрайстві з особистими даними, вимаганні та відмиванні грошей.

Якщо їх визнають винними, їм може загрожувати до 29 років позбавлення волі.

Минулого місяця представники поліції та прокуратури в Бразилії були отримав широкі нові повноваження щодо конфіскації криптовалюти оскільки нація посилює свою боротьба з шахрайством, пов’язаним з криптовалютою.

Уряд також створив «робочу групу» з питань криптовалют. До групи входять адвокати та прокурори, яким було наказано розробити пропозиції щодо правової реформи.