Джерело: AdobeStock / Monster Ztudio

Отримуйте свій щоденний невеликий дайджест новин, пов’язаних із криптовалютними активами та блокчейном, – досліджуючи історії, які пролітають під радаром сьогоднішніх новин про криптовалюту.
__________

Торгові новини

  • «Новий набір даних про роздрібні холдинги криптоактивів показує, що в результаті Терра/Місяць колапс і в FTX банкрутства, активність криптовалютної торгівлі помітно зросла: великі та досвідчені інвестори продавали, а менші роздрібні інвестори купували”, знайдено в Банк міжнародних розрахунків (BIS). Дані основних криптовалютних бірж у період із серпня 2015 року до грудня 2022 року показують, що більшість користувачів криптовалютних додатків зазнали збитків на своїх біткоін (BTC) Holdings, йдеться в повідомленні, додаючи, що «ринкові потрясіння в 2022 році мали незначний помітний вплив на ширші фінансові умови за межами криптовсесвіту, підкреслюючи в основному самореференційний характер крипто як класу активів».
  • Менеджер криптофонду CoinShares зазначив у своєму звіті за 4 квартал 2022 року, що він залишався «фінансово надійним», незважаючи на FTX колапс, звітність: дохід за 4 квартал 2022 року склав 10,7 млн. доларів США (4 квартал 2021 року: 31,2 млн. доларів США); дохід за весь 2022 рік склав 62,5 мільйона доларів США (2021 фінансовий рік: 98 мільйонів доларів США); загальний сукупний дохід за 4 квартал 2022 року склав від’ємні 44,9 млн доларів (4 квартал 2021 року: дохід 34,7 млн ​​доларів); і загальний сукупний дохід за весь 2022 рік у розмірі 3,64 мільйона доларів США (2021 фінансовий рік: 137,55 мільйона доларів США). «Наближаючись до 2023 року, ми зосереджуємося на розширенні нашого бізнесу з управління цифровими активами та інституційних пропозиціях», — йдеться в повідомленні. сказав.

Обмін новинами

  • Хуобі розкрив свої плани переїзду Азіїштаб-квартира с Сінгапур до Гонконг. «Huobi в захваті від прокрипто-політики Гонконгу, і ми наполегливо працюємо над захистом нашої крипто-ліцензії там. Наша мета — стати однією з перших повністю сумісних бірж у Гонконгу та співпрацювати з нашими користувачами в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні для стимулювання цифрових активів зростання”, це сказав. Це відбувається після Гонконгу Комісія з цінних паперів і ф’ючерсів (SFC) окреслено планує дозволити роздрібним інвесторам торгувати певними цифровими валютами на ліцензованих біржах.

Інвестиційні новини

  • Регульована блокчейн платформа Рій оголосив запуск «першої в світі публічної інвестиційної пропозиції для Яблуко, Теслаі дві казначейські облігації США ETF про децентралізовані фінанси (DeFi).” До них належать iShares US Treasury Bond 0-1 Year ETF і iShares US Treasury bond 1-3 Year ETF, тоді як Swarm планує збільшити кількість акцій і реальних активів у майбутньому. Токени, повністю забезпечені активами, доступні на Багатокутник блокчейн як для роздрібних, так і для інституційних інвесторів без мінімальних інвестицій. Торгівля доступна з четверга та відповідає вимогам Німецький Положення щодо дозволеної платформи DeFi від Swarm, додали в ньому.
  • Мережа многогранниківа Web3 постачальник інфраструктурних рішень, що використовує технологію без знань (ZKP), сьогодні оголосив, що залучив 10 мільйонів доларів США в рамках стратегічного раунду фінансування, спільно очолюваного Binance Labs і Polychain Capitalза участю с Бренди Animoca і dao5. Зібрані кошти будуть використані для ініціатив розвитку екосистеми, залучення додаткових інженерних кадрів і дослідження протоколу ZKP, йдеться в прес-релізі. У найближчі місяці Polyhedra Network інтегрує свою інфраструктуру zkBridge і zkDID з додатковими блокчейн-мережами та запустить API і SDK, додала вона, продовжуючи вдосконалювати свій протокол paraPlonk для залучення розробників.
  • Система страхування Відновлення Crypto анонсувала свою нову платформу, яка дозволяє користувачам страхувати свої токени, якщо вони втратять до них доступ гаманці. Згідно з оголошенням, послуга поширюється на децентралізовані та холодні гаманці, одночасно гарантуючи всі токени, якими володіють користувачі, у тому числі стейблкойни і незамінні токени (NFT). Заплановано, що Recovery Crypto буде виведено в Інтернет у лютому (уточнюється далі), додається.
  • Рішення для стейкингу та постачальник вузла доступу до блокчейну RockX запустив портал стекінгу корпоративного рівня, оптимізований як для роздрібної торгівлі, так і для інституційного використання, йдеться в прес-релізі. На даний момент на етапі запуску бета-версії платформа дозволяє користувачам відстежувати розподіл своїх токенів і відповідні винагороди для всіх ланцюгів, на яких вони зараз роблять ставки, і надавати аналітичну інформацію для забезпечення оптимального прибутку від ставок, йдеться в повідомленні. Наразі підтримувані ланцюги включають Полкадот, Солана, Кусама, Осмосі Наполегливістьі більше буде.

Новини DeFi

  • Шиба-іну мережа рівня 2 Шибарій буде запущено в бета-режимі наступного тижня, відповідно на обліковий запис Bone ShibaSwap у Twitter. Використовуватиметься рішення для масштабування КІСТКА як його знак управління.
  • Платформа Web3 RECUR оголосив про партнерство з БІЛЯ протокол для інтеграції блокчейну в їхній набір продуктів і надання доступу до екосистеми NEAR для створення на RECUR. Бренди та розробники, які будують на NEAR, такі як SailGP і Paras, тепер зможуть використовувати платформу RECUR Builder, йдеться в прес-релізі. «Це партнерство також дає користувачам можливість виводити свої цифрові предмети колекціонування в мережу NEAR, включаючи торговельні майданчики, такі як Far and Few», — додає він.
  • Peaq Foundationнекомерційна організація, що підтримує пік мережа, розкритий peaq control, командно-контрольний центр для власників машин, транспортних засобів, роботів і пристроїв. Через децентралізований додаток (dapp), тепер у публічній бета-версії, власники підключених пристроїв зможуть зв’язати їх із мережею блокчейнів рівня 1 peaq та її ширшою екосистемою dapp, щоб заробляти, надаючи послуги людям та іншим машинам, йдеться в повідомленні. За допомогою Peaq Control користувачі зможуть перенести свої електромобілі (EV), зарядні станції, дрони, розумні камери та замки, різноманітні датчики та численні інші пристрої в однорангову економіку речей у режимі Peaq, додає він.